Garip miyim yok mu benden birii?

Arkadaşlar benim farklı bir müzik tarzım var 60lar 70ler 80lerin parçaları caz blues soul country yer yer reggae özellikle 60 70 ve 80lerde kendimi buluyorum sanki içim içime sığmıyor onları dinleyince. Arkadaşlarım falan garipsiyor. Ben garip miyim yok mu benim gibi birii? :D

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• elvis presley, dean martin, miles davis, chett baker, Al Green, Marvin Gaye, Aretha Franklin ve o zamanların rock muzısyenlerı jimmy hendrix, jim morrison vs. ve aklıma gelmeyen daha nıce o zamanların muzısyenlerı... gunumuz turkıyesındense bırsen tezer, ilhan erşahin hastasıyım. arkadaslarının garıpsemesı normal, cunku onlar bu muzıklerden zevk almıyor, senın almanı da garıpsıyorlar. keske o zamanlarda yasasaydım derım hep :)

0|0
    0|0
    • Elvis Presley, Marvin Gaye ve Jimi Hendrixi görünce gözlerim patladı resmen ya ben de öyle 60ların kadını olsaydım derim hep ne güzeldir şarkıları insanın içinde yaşayası geliyor! :)

• hangı sehırde yasıyorsun bılmıyorum ama buyuk sehırlerde devletın duzenledıgı konserler oluyo ve bu konserler ogrencıler ıcın yarı fıyatına oluyo 7.5 tl ye cok guzel yerli yabancı jazz, blues, klasık muzık, soul musıc. Ibrahim Maalouf konserıne 7.5 tl ye gıtmıstım mesela ızmırde :D beirut sarkısını dınleyebılırsın
      https://www.youtube.com/watch?v=wpg8jBFaj3c

• Çok teşekkür ederim :D

En İyi Kız Görüşü

• ben garipsemedim seni bence o zamanın müzikleri daha kaliteli :)

0|1
    0|0
    • Bana da öyle geliyor ya şimdikiler genelde aynı tabanda gibi geliyor bana ben clubları da sevmiyorum o yüzden :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Benimde tarzın 90ların sonu 2000 kerin başları 😄

0|0
    0|0
  • Ah 80 ve 90 laf ah kimlerin canını yaktı zamanında ne anılar vardır kimbilir

0|0
    0|0
  • Herkesin tarzı farklı

0|0
    0|0
  • yeni eski farketmeksizin her dilde her tarz dinlerim senden daha garibim o zaman

0|0
    0|0
  • yoo normal...

0|1
    0|0
  • müzikal zenginlik diyorlar buna. herkeste olmaz. o yüzden garipsiyorlar:)

0|0
    0|0
  • Aynen laaan ben şok şu an peggy lee andrew sisters favorilerim 😂😂😂 adamsin kank

0|0
    0|0
  • Muzik yaslanmaz... devam. et...

0|0
    0|0
  • Garipsin :) bişey demiyorum neyse :)

0|0
    0|1
  • garipsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben dahil butun arkadas cevrem boyle neden bu kadar garipsediniz anlamadim

0|0
    0|0
  • herkezin kulak müzik zevki farklıdır :)

0|0
    0|0
  • var. ama ben beni garipseyenleri kafama takmıyorum. farkımız da var. tabi ki herkes farklı olacak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...