İlişki durumu: Karışık dizisini izleyen var mı? Kore dizisinden uyarlandığını biliyor musunuz?

İlişki Durumu : Karışık dizisinin bir Kore dizisinden uyarlandığını biliyor musunuz? FULL HOUSE adlı Kore dizisinin konusu ise şöyle:

Han Ji-Eun hayatını romanlara adamış olan bir roman yazarıdır, babası tarafından inşaa edilmiş ve ona miras bırakılmış Full House olarak adlandırılan evinde yaşamaktadır. Tatilde olduğu sırada maddi konularda sorunları olan iki arkadaşı tarafından kandırılır ve evi satılır. Tatilden döndügünüde kandırılmış olduğunu anlayan Han Ji-Eun, evinin ünlü aktör Lee Young-Jae ye satılmış olduğunu öğrenir. Babasın yapmış olduğu evi tekrar geri alabilmek için elinde gelenleri yapan Han Ji-Eun, bir dizi olay ve yanlış anlamalar sonucunda Lee Young-Jae ile altı aylığına sözleşmelide olsa evlenmek durumunda kalır. Ancak gerek Lee Young-Jae nin kötü mizaçı gerekse Han Ji-Eun nun dağınık yaşam tarzı olayları daha eğlenceli kılacaktır. Zaman ve mekan gözetmeksizin aşkın nereden çıkacağının belli olmadığını gözler önüne seren dizi, aynı zamanda birbiri ile zıt karakterlerinde aşık olabilecegini vurgulamaktadır.


0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

  • Elçin Sangu derim , Kiralık Aşk , hani klişelik falan diyorsunuzdur eminim ama yaz dizilerinin içinde en izlenilesi.. Tabiki bence

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...