Spamming ne demek?

Günaydın herkese bi soru sorucam. Spamming ne demek?

Güncellemeler:
harfi anlamda
anlamadınız galiba ingilizce çeviri
yanlış anlata bilirim sorry demek istediğim ingilisce karşılığı baharlı domuz yollamak "spamming"

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyordum ama sorun sayesinde bilgi sahibi oldum :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• gereksiz sözcük olarak bilinir ama domuz olayı farklı olmuş.İngilizceyi Türkçe gibi düşünmemek lazım

0|0
    0|0
  • marvin ve aşksanabenzer spam kelimesinin kullanımını doğru tanımlamışlar ve Türkçe tam bir karşılığı olmadığı konusunda da haklıllar. Eposta sunucuları spam mail yerine gereksiz ya da istenmeyen eposta şeklinde tanımlarlar; bunun en yakın çevirisi de budur.

Bu kelimeyi illa Türkçe'ye çevirmeye kalkmak hostes kelimesini gök konut avrat ya da otobüs için çok oturgaçlı götürgeç demek gibi olur.

0|1
    0|0
  • Spam aynı yazıyı aynı konuyu sürekli yazmak açmaktır

örnek:

AŞK SANA BENZER

AŞK SANA BENZER

AŞK SANA BENZER

AŞK SANA BENZER

AŞK SANA BENZER

AŞK SANA BENZER

AŞK SANA BENZER

AŞK SANA BENZER

AŞK SANA BENZER

0|1
    1|0
    • Kardeş sabah sabah postamısın işte cevabını yazdık güncelleyip durma

bazen cidden çileden çıkartıyorsunuz spam anlamı bu başka birşey yok

• cevap verme o zaman

• İnsan yerine koydum cevap verdim haklısın hatalıyım

• Hay sıpam benim :) baharatlı domuz demekmiş

Bunu mu kast etmiştin? link

Bu daha çok marka gibi geldi bana.

0|0
    0|0
  • mesajlara kısaca istenmeyen mesajlar denir. Bir eposta kullanıcısının rızası olmadan , değişik amaçlara sahip (siyasi, reklam vb.)

Anlıyacağın paylaştığın bişeyden kaynaklanan bi şikayet almışsın dostum :)

0|0
    0|0
  • aynı adresi veya reklamı içeriği defalarca yazıp gönderen kötü amaçlı yazılım yada kullanıcı..

Talep edilmediğŸi halde bir mesajın internet ortamında ardı ardına büyük sayıda alıcıya gönderilmesidir.

0|0
    0|1
    • spam yada spaming farketmez türkçe harf anlamı yoktur.. kelime olarak açıklaması vardır.. kötü amaçlı bir yazılım olarak algıla. istemediğin bir olayın istem dışı hareket etmesi gibi. senin hesabından senden habersiz mail mesaj gönderilmesi gibi.. spaming ing takısı aldığına göre senin tarafından yapılan bir tekrarlama gibi düşün.

• bulan var mı bilmek istiyorum merak duygum çok gelişmişdir de))

• türkçe karşılığı olmadığı için en yakın kelime istenmeyen oluyor..

• günaydın :) herhalde yanlış hatırlamıyosam bi net sayfasına girdiğin reklamlar olur çok göze batar büyük halde olur oynar görselliği vardır bunn gibi bi şeydi herhalde :)

0|0
    0|1
  • Talep edilmediğŸi halde bir mesajın internet ortamında ardı ardına büyük sayıda alıcıya gönderilmesi (Bilgisayar)

0|0
    0|1
  • Spam'dan türemiş işte.

0|0
    0|0
  • yeni bir akımmm

0|0
    0|0
  • gereksiz ve boş yere anlamında

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2