Kamerada güzel çıkmak için ne yapmalı?

Kamerada Güzel,artistik çıkmak herkezin isteği.Ben şunu anlamıyorum aynada kendime bakıyorum gayet güzel bi poz gülümsüyorum felan...resim çekiyorum ve o sahte glüş o saçın,kafanın yamukluğu Aman Allah aynada güzelken kamerada niye böyle ? Kamerada nasıl güzel çıkılır.Benim gözler ya bayık çıkar yada Sahte gülüyomus havasında çıkar çözüm varmı :// ?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Belki güzel çıktığın halde kendini fazla eleştiriyorsun ) baz kızlar öyle yapar, yok kafam yamuk, yok yok gözüm şaşı :::) tamamen sana öyle geliyor bence zor beğeniyor olabilirsin. Başkaları o fotoya bakıp seninle dalga geçmiyorsa, "ağza bak şekle bak göze bak nasıl bi poz vermişsin öyle yamuk yumuk" gibisinden, Sen kendine haksızlık ediyorsun demektir. Fotoğraf çekildiğini unutup normal durursan kamera karşısında, bence içindeki o "berbat çıktı" hissi olmaz. Her verilen poz da zaten eleştirilir, yeter ki eleştirmek iste :P

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sıradan dışarıdan bakıldığın da gayet hoş gözükürken. Resim Video gibi kayıtlarda mutasyona uğramış yaratıklar gibi çıkıyorsun hiç boşuna uğraşma değişmez. :)

1|0
    0|0
  • Kameralarda gerçekten çok farklı çıkıyor insan maalesf bende cok fotojenık degılım bende kamerada kötü çıkarım resimlerdede en güzeli canlı birebir iletişim kurmak ;)

1|0
    0|0
  • bir sahne deneyimi; yönetmen oyunculardan birine sorar "sence dans edenlerden hangileri daha iyi?" oyuncu " şu ve şu gerisi kötü" yönetmen "neden?" oyuncu "çünkü onlar doğal dans ediyor ötekiler ise nasıl güzel çıkarım derdinde..." işin sırrı doğal olmakta poz vermeyeceksin, rumuz: bir oyuncu

0|0
    2|0
  • onemlı olan dış güzelligin degil iç güzelligin ama kendını reklam etmek ıstıyosan :) her türlü edersin bu fotografla olmaz bence.

0|0
    1|0
    • Allahım 2 dakikada çirkin yaptınız beni teşekkür ederim.Çirkin değilim diyorum fotoğraflarda kötü çıkmak çirkin olmak demekmi Pf..

• Önemli olan iç güzleliğin felan deyince ..

• iç güzellikden ne anlıyosun

• senin olumsuz yönün sadece fotojenik olmamak.. kimi insan ardı ardına 20 fotoğraf ta çekse güzel çıkar. Kimisi tam aksine ne kadar uğraşırsa uğraşsın berbat.. Senin kötü çıkmanın sebebide kendini fotoğraf çekmek için zorlamak.. Yani fotoğraf için mutlu gibi göstermek.. Ama muhtemelen çok gülmeyen arada sırada neşeli olan bi kişisin( tabikide bu tahmin). O zaman bırak fotoğraf çekmeyi ve gerçekten mutlu olduğun bir zaman fotoğraf çekmeyi dene. Aradaki farkı göreceksin..

0|0
    0|0
    • Tsk ederim yorumun için ben 5-6 tane ard arda çekince güzel bişey çıkıyor bazen evet :)) bu arada çok gülerim :D

• ama isteyerek mi gülüyosun istemeyerek mi o önemli :)) yani doğal gülüşünle fotoğraf çekilrken yaptığın gülümesem farklı :)

• Fotoshopla bile düzelmicek bi tipin var sanırım.

0|0
    1|0
    • Espri Yaptı Gülün..

• defol demen hiç hoş olmadı, sana karşılık vermicem karşılık verilicek bir insan yok karşımda çünki

• Tamam.İyi edersin.

• kardeşim şimdi video mu çekeceksin kamera ne ayak :D

0|0
    1|0
  • opjektif sendorum:) bende de aynı! poz vermeden habersiz çekilirsen iyi çıkıyorsun değil mi?

0|0
    0|0
    • Evett Habersiz çok güzel çıkıyor Bu sendrom nedir .?

• valla bende bilmiyorum. objektifi farkettiğim anda oluşan saçma bir durum. sanırım önemsiyoruz bu yüzden oluyor.

• benımde fotom cok cırkın cıkar ıshakka soruyom sebebı ne o da bılmıyor oda aynı dertte

0|0
    0|0
    • İshak :) ?

• gulme fılozof adam ıntegralı kullanıp ustune f=ma da kulanıp 1/2mv karesıde var kınetık enerjıden cekım enerjısını hesaplayıp hangı kızın hangı erkege meylı oldugunu hesaplıyo

• neysen o çıkar ..

0|0
    0|0
    • Valla hiçte öyle çıkmıyo.Aynada durdugum pozu hiç bozmuyorum kamerayla çekiyorum aynadakimle alakam yok.

• hah başka biri çeksin

• fotojenik değilsen istersen takla at gene güzel çıkmazsın

0|0
    1|0
  • Fotoğraflarla Aram İyi Değildir..Pek Çektirtmem.40 Yılın Bi Başı e okul İçin Çettirttim Onda da Şansıma Bir Gözüm Kapalı Çıkmış,Şaşı Gibi Olmuşum.Moral Bozucu :S

1|0
    0|0
  • senin iyi çıkman, sadece prof. ile çalışırsan olur

0|0
    0|0
    • Bilmem olabilir.Resimlerde hiç iyi değilim çirkinde değilim Allaha şükür. Ama yüzüm fotojenik değil sanırım :S

Kızlar Ne Diyor 4

• aynen ya on tane cekiyorum ama hicbiri bana benzemiyo sanki baskasi yaratik gibi hahay :D aklima geldi gece gece koptum.

1|0
    0|0
  • Aynı sorun bende de var aynadaki benle fotoğraftaki ben arasında uçurum var.

1|0
    0|0
  • İçten gül, kamerayı sana bakan sevdiğin bir arkadaşın gibi düşün..O durumda dahi güzel çıkmıyorsan hiç çıkamazsın...

Hem artık Photoshop var :)

0|0
    0|0
  • Aynada simetrik görünürüz. Bir nevi görüntümüz yer değiştirir. Bu nedenle aynada güzel görürüz kendimizi. Ama simetrik olmadığımızdan dolayı fotoğraflar ters çıkar bu yüzden fotoğraf kayar. Ama fotoğrafı başkasına göster. Onlar beğenir. Çünkü sen simetrik görüntüne alıştığından dolayı o fotoğrafı beğenmezsin. Tumblr kızları o yüzden güzel. Bu arada hesaba girmeye üşendim. s. s

0|0
    0|0
Yükleniyor...