Gece yarısı tek başınıza korku filmi izleyebilir misiniz?

Ben şahsen ödleğin teki olarak denemedim bile.

Üniversite okuduğum dönemler 2 psikopat oda arkadaşlarım vard işleri güçleri korku filmi onlardan biraz alışkanlık oldu ama yinede tek başıma hemde gecenin bir yarısı hayatta izleyemem diyorum

Ya siz?

• İzlerim
    56% (19)83% (19)67% (38)Oy Ver
  • İzleyemem
    32% (11)9% (2)23% (13)Oy Ver
  • Denemedim
    12% (4)8% (2)10% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
30|22

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• bak. 2 türlü film izleme türü vardır. ben bir türlü izlersem korkarım diğer türlü korkmam :)

1. tür onun bir film olduğunu bilerek izlemektir. yani bunların hiçbirinin gerçek olmadığını olamayacağını ve sadece bir hayal ürününden öteye çıkmadığının bilincinde olarak izleme türüdür. mesela filmi gerçekmiş gibi keşke şöyle yapsaymış demezsin. sadece izlersin. böyle olunca korkmam. ama bu tür izlemenin bir kötülüğü izlenilen filmin fazla zevk vermemesidir.

2.tür ki genelde böyle izlerim. o filmin içindeymiş gibi izlerim. orada olacak şeyleri gerçekmiş gibi. kendi dünyam ile o dünyayı bağdaştırarak izlerim. sanki kendim o dünyanın içindeymiş gibi. aynı zamanda izlerken o olayın beynimde hayal olarak kurgusunuda yaparım. yani adeta o dünyayı yaşarım.ki bu izlediğim filmden okadar zevk alırımki sana anlatamam. ama filmde olan olaylarda haliyle beni etkiler. (gerçekmiş gibi sandığım için).

gelelim soruna.

eğer gece tek başıma isem muhtemelen 1.türdeki gibi izlerim. (kendimi niye riske atayım değilmi :).

eğer sinemada arkadaşlarla vs. izleyeceksem genelde 2.türdeki gibi izlemeyi tercih ederim :)

Ve bu yazdığım 2 grup izleme türü herkezde mevcuttur. herkez bu 2 seçenekden birini seçerek izler.(her nekadar çoğu kişi bu seçimin farkında olmasada :)

1|0
    0|0
  • izlerim. yanlız bi kere fena tırstım. hani telefonla arayıp ölceğin zamanı söyleyen bi japon korkusu vardı ya. onu seyrediyorum, kapı çalındı(zile basılmadı kapıya vuruldu) gittim açtım kimse yok. o sıra da içerden telefon çalmay başladı. noooooluyorz dedim ya.

1|0
    0|0
  • Sırasıyla filmi izlemeden önce aşamalı olarak takip ediceğiniz linkleri veriyorum.Belki denemek isteyen vardır.

link

Bu arada Fotoğraflarını google da resimlerden bakmanızı tavsiye ederim

link

Şimdi filmi izleyebilirsiniz.

Film tamamen gerçektir. Yıllardır filmi bilipte izlemedim.Niye izlemedim bende bilmiyorum :)

Dipnot:Psikolojik bozukluklardan ben sorumlu değilim.

2|0
    0|0
  • itiraf ediyim..izleyemem.hatta 4 gün önce cinlerle ilgili bi filmi yarıda bıraktım gece 2 iydi..:D

korkaklıkla alakası yok insan tırsıyo işte :)))

2|0
    0|0
  • izlerim hemde deli gibi bayılıyorum izlemeye de devam edecem.vahşet filmleri izlemek daha da hoşuma gidiyor.sanki ben kesiyormuşum gibi hissediyorum sapık mıyım neyim bilmiyorum :)

hostel 1 hostel 2 bu filmlere örnek olabilir :)

paronormal activity i izedikten sonra arkadaşım yatağını benim odama getirmişti hiç unutmam :)))

1|0
    0|0
  • İzlerim izlerimde, bi an filmin içinde oldugumu düşünürüm, kahretsin ekrandan giremiyoruz işte :)

1|0
    0|0
  • evet tabikiiii...neticede film...film kahramanları camdan içeriye atlayacak değiller ya...

atlasalar bile ben onları döverim...

2|0
    0|0
  • korku filmi zaten tek basina ve gece izlenmeli korkmayacaksan ne diye izliyorsun safim git komedi izle

2|0
    0|0
  • çok izledim pek etkilemiyor beni film olduğunu bildiğim için etkilenemiyorum

1|0
    0|0
  • filmi izlerken korkmayı unutuyorum ondan sarmıyor beni xD

1|0
    0|0
  • ... Film izlerken,bunun bir film olduğunu unutamadığım için korkamıyorum.

3|0
    0|0
  • gece 3 de mezarlıktan geçmiş biri olduğum için hiç koymuyor bana

1|0
    0|0
  • ben de normalde korkmam ama bu paranormal activitiy filmi gerçekten çok değişik bir film bu filmde korkmuştum gerçekten.

1|0
    0|0
  • bırak tek başına 10 kişi olsa bile izleyemem :D

2|0
    0|0
  • Bırak tek başınayı gerçekten korkutucu bı fılmse 250 kısıyle bıle ızlemem.

2|0
    0|0
  • Benim öyle bir korkum yok ve çokta izlemişimdir ama beni korkutan bir korku filmi izlemedim daha.

2|0
    0|0
  • eskiden bi kere izlemiştim ama bitince bende bi paranoya başladı o günden beri tek başıma izlemem :)

1|0
    0|0
  • İzlerim hiç affetmem :)

1|0
    0|0
  • izlerim ama yataktan çıkamam film bittikten sonra da battaniyeyi başıma çekerim...

1|0
    0|0
  • çok izledim

0|0
    0|0
  • izlerim neden izlemeyeyim ki.

hatta korku filmi olmasa bile, cannibal holocaustu izlerken pizza, kola yemişliğim bile vardır.

0|0
    0|0
  • hayirv izleyemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• Kalablıkta bile izleyemem. Gaza gelip izlediğim filmlerden halen ödüm patlar.

2|0
    0|0
  • Her zaman yaptığım bir şey tek başıma çok sevdiğim ve uzun zamandan beri beklediğim bir film varsa bile giderim o an yanıma kimseyi bulamasamda tek giderim.

1|0
    0|0
  • aksamlari tek basina bicok kez korku filmi izlemistirim, gercekten daha etkileyici oluyor . ama sonrasi tabi yataga gidene kadar butun isikli tek tek yakarak sonra donup tekrar tek tek sondurerek ve en son isigda acik birakarak (gece lambasi). Hahaha ama ben hic uslanmadan yilmadan yine ayni seyi yapiyorum.

1|0
    0|0
  • korku filmi izleyemem ben yaa kanıt programı var izleyenler bilir ilk başta cinayeti gösteriyorlar ondan sonra başlıyo bu haftaki bölümü yalnız izlemek zorunda kaldım başlar başlamaz hemen cıglık cıglıga anneeeeeeee diye :D

1|0
    0|0
  • Korku fimini gece gündüz demeden her saat izlerim.Seyrederken bana komik bile geliyo.Ama film bittiğinde hele de geceyse arkama baka baka yürürüm evin içinde.Çıt sesi çıksa gözlerim büyür,nefesim kesilir.Tıpkı senin dediğin gibi ben de ödleğe dönüşüveririm:))

1|0
    0|0
  • izlerim hatta iyi olur

1|0
    0|0
  • izliyorum ama sonrası kapının arkasına ,koltuğun altına bakmakla geçiriyorum ama gene de güzel oluyo

1|0
    0|0
  • aynen ne gecesi gndz de izlemem.daha doğrusu izleyemem.ablamla bir kere korku filmi izliyorduk daha dğrusu o izleyip gördüklerini bana anlatıyordu.2 kişi olsak bile biraz zor izlerim.ama sinemada izlerim öyle de bi huyum var :D

1|0
    0|0
  • denemedim denemekte istemiyorum. korkarım ama filme bağlı tabi. ışıklar açık olsa falan, belki korkmam ama film bitince uyuyamam! kısacası izleyemem.

1|0
    0|0
  • ben bır kere ızledım daha dogrusu ızleyemedım kardesım uyuyordu gece 2 de uykudan kaldrdım gel beraber ızleyelım dıye gecenın bır vaktı yemedgm laf kalmamıstı :))))

1|0
    0|0
  • Manyak mıyım diyecektim ilk okuduğum an. Ama sonra aklıma geldi izlerim evet, ama şöyle dakikada bir başka kanallara geçiş yaparak, yüksek tansiyona geçmeye gerek yok :)

1|0
    0|0
  • İzlerim cünkü o bir film =)

1|0
    0|0
  • bayılırım. ama pek çoğunda deli gibi korkacağımı düşünüp, yetinmekle filmi bitiririm.

1|0
    0|0
  • İzlemem , izleyemem.. Canıma susamadım ben

1|1
    0|0
  • kendimi balkondan atarım daha iyi...düşüncesi bile çok korkunç..

1|0
    0|0
  • korku izlersem ve korkarsam direk komedi filmi açarım :)

1|0
    0|0
  • izlerim :D:D

1|0
    0|0
  • izlerim

Cogu sahnede gozlerimi kapatsamda izlerim.

1|0
    0|0
  • muhtelemen izlerim ama o gece uyumam

1|0
    0|0
  • hiç denemedim.

1|0
    0|0
  • Korkudan öleceğimi bilsem bile o anki heyecan için izlerim. ki izledim de.

1|0
    0|0
  • gunduz bile izleyemem ne gecesi=)

1|0
    0|0
  • hiç bir zaman izleyemem ki gece tek başıma izleyeyim...

1|0
    0|0

• İzlerim

0|0
    0|0
  • izleyemm sonra uyuyamm :)

0|0
    0|0
  • Izlerim,izledim de :)

0|0
    0|0
  • İzleyemem

Denemedimaaa

0|0
    0|0
  • İzleyemem

Denemedim

0|0
    0|0
  • Gece uyku tutmadı diye otopsi izleyen biri olarak korku filmini de izlerim herhalde.

1|0
    0|0
Yükleniyor...