Üye olduğunuz dernek parti kuruluş siyasi ya da sosyal sorumluluk projeleri var midir?

Üye olduğunuz dernek parti kuruluş siyasi ya da sosyal sorumluluk projeleri var midir? neden içerisinde yer aliyorsunuz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kizlarsoruyor a uyeyim..

1|0
    0|1
    • İnternet sitelerinden bahsetmiyorum

• 13 000 lira karsiliginda fenerbahceye uye oldum
      Siyasi bir parti uyesiyim
      Turkiyenin buyuk sendikalarinin 1 inde temsilciyim
      Nufusda kaydimda var
      Daha ne olsun..

En İyi Kız Görüşü

• Yok.
    Hiçbirine üye değilim

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Izvosder İzmir wolfsvagen severler ddrnegi genelde cadir kampi yapiyoruz

1|0
    0|0
  • uzun bir aradan sonra bir partiye üye oldum maksadım bir mevki beklentisi değil sadece kendimi biraz daha fazla geliştirmeki için üye oldum daha taze aktif olarak toplantılara gitmeye karar verdim hayırlısı bakalım

0|0
    0|0
  • Evet var. Losev.

0|1
    0|0
    • Nasıl üye oldunuz anlatirmisiniz

• Once internet uzerinden uyelik yaptim. Telefon ile ulastilar. Sonra yonlendirdikleri hastanede kan verip ilik bankasina ornek biraktim. Simdi maddi destek veriyorum. Ayni zamanda izmirde faaliyet oldugunda haber veriyorlar katiliyorum. Uygun ilik bulunursa da gidip verecegim.

• Ayrica universite yillarinda tegv ve tog uyeliklerim vardi. Ama su an aktif olarak katilmiyorum.

• Tam Bağımsız Saplar derneği ne uyeyim , hatta dernegin başkanıyım

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Hukuk okuma ihtimalim olduğu için şu yaşıma kadar hep uzak durmaya çalıştım ama mesleğim artık belli olduğuna göre siyasete yönelmeye başlayacağım. 2-3 tane sosyal sorumluluk projesine katılıyorum ailem aracılığı ile.

1|0
    0|0
    • Ne gibi biraz açar misin?

• Yaşadığım şehirde kurulan sokak hayvanlarına yardım, engellilere yardım ve eğitim konusunda yardım düzenleyen vakıflara üyeyim. Ailem de yine yaşadığımız şehirde sağlık ilgili bir vakıfın kurucusu.

Yükleniyor...