Kapat

Müzik ve müzisyenler konusunda eksikliğimi gidermem gerekiyor. Yardımcı olur musunuz?

Son zamanlarda müzik konusunda oldukça yetersiz olduğumu farkettim. Normalde genel kültürüm iyidir, biçok konuda az çok bilgi birikimim vardır ama müzik belki de özel bir ilgim olmadığından son derece yetersiz olduğum bir konu. Hani Bob Marley, Beatles vesaire bir yere kadar genel şeyler var. Ama yanımda müzikten bahseden birileri varken eksik olduğumu çok net görebiliyorum. İnsanlar için değil kendi eksikliğimi gidermek için bu konu üzerine düştüm. Hem belki playlistime yeni şarkılar eklenmesi de hoşuma gider. Ne önerirsiniz. Kimleri bilmem gerekiyor mesela, Hani efsane isimler deriz ya. Biri bilmiyorum diyince nası yani oluruz, herkes bilir falan. Aklınıza gelen böyle isimleri saymanızı rica etsem?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yabancı bir siteye ve 10 sene önce türkçe bir siteye zilyon tane albüm kritiği yaptım. Muzikle bayaa iç içe oldum ama inan bana bende çoğu zaman isimler hakkında fransız kalıyorum. Muzikte belli bir şeyleri bilmen gerekmiyor. Hoşuna giden tarzı yapanları google dan araştırabilirsin. Mesela ben bir grubun tüm elemanlarını inceliyorum nerede çalmışlar ne yapmışlar, adam o grupla takılırken bir yandan da başka grupla çıkıyor. O grubun şarkılarını dinliyorum o grubun diğer elemanlarını inceliyorum. Sevdiğim parçaları hop indiriyorum. Gerketiğinde yorum yazıyorum. İncelemelerini yazıyordum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Müzik aleti çalmaya başla ben 6 yaşımdan beri piyano çalıyorum ama evde piyano yok orgla çalışıyorum ardından bir sanatçı bul sevdiğin biri canın sıkıldığında dinle

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• cok genıs bır soru sormussun, oldukca uzun bır lıste cıkartabılırım, aynı zamanda sen de ınternetten genıs bılgı alabılırsın. mesela su topic sana yardımcı olacaktır, bırkac isim var burada

www.kizlarsoruyor.com/.../q3474762-garip-miyim-yok-mu-benden-birii

ılgılendıgın tarzı soylersen onunla ılgılı sanatcı orneklerı verebılırım yoksa dedıgım gıbı cook uzun bır lıste var. ekşi de ve youtube da bır kısının muzıgını dınledıkten sonra yanda o sarkıcı veya o turle ılgılı ornekler cıkıyor ordan oldukca genıs bır havuza ulasabılırsın. wıkıpedıa da yardımcı olur sana. yaz ayındayız ve oldukca bos vaktın oldugunu dusunuyorum bu konuyla ılgılı ınternette kapsamlı arastırma yapabılırsın.

0|0
    0|0
  • bob mob bilmem ama güzel insan ahmet kaya dinle belki faydası olur biraz..

0|0
    1|1
  • Evin İlyasoğlu oku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...