Birileri bana kulağıma hoş gelecek şarkılar önerebilir mi?

Yeni şarkılar dinlemek yeni zevkler kazanmak istiyorum. jazz blues rock'n roll rock alternatif klasik veya blues olabilir.

Güncellemeler:
bu kadar güzel önerilerin geleceğini bilsem cok önecden yazardım bu baslığı. arşivime yeni bir hava geldi

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 9

• çok iyi alternatif müzikler çıkıyor bu aralar ya. onun haricinde dinleye dinleye eskitemediğim chuck berry vardır. mesela biraz popüler kültür ismi olacak ama kurt cobain olabilir. marty friedman ın dragon kiss solo ları da hoşuma gider. onun haricinde rammstein i yine önerebilirim.. rosenrot mutter farklı bir ramş. :) aklıma gelmeyen bir grup vardı bak sana söyleyemediğime çok üzüldüm :D neyse ya eddie vedder, scorpion, eagles felan klasik devam et :D bir de geçenlerde Princess Chelsea - The Cigarette Duet adında bir şarkıya rastladım hoşuma gitti :))

0|1
    0|0
    • chuck berry ile büyüm diyebilirim kurtu hiç sevmem :) ama simdi diğer önerilirini dinlicem guns n roses'cı panpam

• ooh maşallah. carol emerald diye bi hatun var biraz başka bir tarzda yapıyor işini ama ona ısınmıştım zamanında. gogol bordello, riff cohen in paris şarkısı, hey delilah unutulmaması gereken CAT STEVENS'ın lady d'arbanville ve wild world şarkıları :)) bir de primus var o da iyi çalar.. bu böyle gider durmam lazım :))

• ohh martyy tapanzii...

• 0|1
    0|0
  • Mazhar alanson -Ah bu ben

0|1
    0|0
  • Hocam her zaman türk sanat müziği kendim keman çalıyorum kendimi sana dinletirim kulagina hoş gelir

0|1
    0|0
  • kendin bul şimdi sna hangi parçayı önersem beğenmiyeceksin

0|0
    0|1
    • bu nasıl bir cevaptır ya..

• bunlar klasik dallamalar. mesela suna bi bak joan osborne one of us

• yaa haklı çıktım işte hataa bende 1000 küsür müzik var ama işte zevklerimiz tutmadıkça 3000 küsür müziğim olsa ne yazar

• Umut..

0|0
    0|0
  • sagopa dinlermisin :/

0|0
    0|0
  • Keman dersi verilir face tolga girnataci :)

0|0
    0|0
  • amanını kelle

1|0
    0|1
Yükleniyor...