Yabancı dizi izleyenler var mı? Neleri izliyorsunuz?

benim favorilerim supernatural , spartacus , merlin ve the vampir diares. game of thrones ve walking dead de güzeller. fringe bu sezon bozduğu için bıraktım..

Güncellemeler:
birde Revolution diye yeni bir dizi var. izleyen varmı nasıl ?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Yabancı dizi izleyen insanlarla karşılaştığımda kan bağımız varmış gibi hissediyorum. :) The vampires diaries vazgeçilmezim. merlin arada bir izlerim. How ı meet your mother çok iyi dizi. The secret circle vardı kaldırıldı . supernatural korkutucu psikolojimi bozdu :D Saygılarr

0|1
    0|0
    • The secret circle güzel diziydi niye bitirdiler anlmadım... supernatural 1 numaramdır... vampires diaries te ellana yı hiç sevmiyorum yahu...

• hem yapmacık hemde oynadığı karakter zaten insanı sinir edici. o diziyi izleyipte elena yı seven yok zaten:) ah caroline ahhh:)

• hakkını yemeyelim: Bonnie

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• shamless yeni başladım hoşuma gitti, arrowu merak ediyorum sezon bitmeden de başlamıycam :D

0|0
    0|0
    • Revolution diye yeni bir dizi var. hakkında iyi şeyler duydum bende ona başlicam yakında..

• o da bu sezon başladı daha. hele şu sezonlarını bitirsinler izleriz ama hangi dizi house un yarısı eder :(

• Nikita , Big bang theory , How i met your mother , Misfits , Leverage , Dexter ve Person of Interest. Daha varda hatırlamıyorum. :)) "Doctor Who" bu diziyi izleyipte beğenmemek imkansız bence.

0|0
    0|0
  • söylediklerine aynen katılıyorum üstüne Arrow,Blue Mountain State ekleyebilirim rescue me izlicem aklımda o var.

0|0
    0|0
  • How i met your mother !

0|0
    0|0
    • çok duydum ismini hep başlamak istedim ama kısmet olmadı. ama bi gün mutlaka izliyecem..:)

• SUPERNATUREL

0|0
    0|0
  • Prison Break (Büyük Kaçış) izlemeni tavsiye edirm.spartacus a zaten sözüm yok ,bir numara

0|0
    0|0
  • 100 e yakin dizi takip ederim yabancı menşeili

0|0
    0|0
  • merlin ve spratacus.sınavlar vs. bitsin teen wolf diye bi tane varmış.onu izlemeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • teen wolf. doğru ya onu unuttum ben:) oda iyi güzel dizi... bu sezon ortalık feci karışcak gibi...

• konusunu dahi bilmiyorum desem :D benim kafada bi iki arkadaşım var.ne önerseler seviyorum :D bunuda seveceğimdir hazar ;)

Yükleniyor...