Evim sensin i izleyenler yorumları alabilir miyim?

Yarın bu filme gitmeyi düşünüyorlar arkadaşlar benide davet ettiler izleyen arkadaşlar nasıl beğendinizmi yorumları alabilirmiyim_gitmeye değer mi?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• o filme ön yargılıyım. sırf özcan var diye gitmiyorum :D

0|0
    0|0
    • Ben yerli yapım filmleri pek sevmem izlemem bazıları hariç sırf hoşlandığım kız çağırdığı için gidicem :)

Kızlar Ne Diyor 5

• A moment to remember ın ucuz bir kopyası.

Gitme kesinlikle ben gittim ve millet ağlarken ben güldüm resmen.Fahriye Evcen bebek gibi konuştu durdu film boyunca,çok yapmacıktı.Film orjinalinden daha kısaydı ama orjinali ne kadar güzelse film de o kadar saçmaydı.Vereceğin paraya yazık.

A moment to remember ı izle.Tavsiye ederim.Hem daha uzun hem de başrol oyuncuları çok daha iyi, ve gerçekten duyguları çok iyi geçirmişler.

link

3|0
    0|1
  • çok güzel diyorlar bende izleyeceğim br ara en yakın arkdşm gtmş çok duygusal br film miş

0|0
    0|0
  • izlemeye değmez

0|1
    0|0
  • Çok güzeldiii

0|0
    0|0
  • Film çıkalı kaç ay oldu kalkmştır vizyondan be.. güzel film ama özcan deniz kenedeni çok ön plana koymuş artıst artıs yürüyüşler falan.. küçük dünyaları ben yarattım gibisinden

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Film fena değil. Klasik bir konu olmuş aslında. Kız amansız bir hastalığa yakalanmıştır vs. vs.

Ama klasik bir konuyu izlenebilecek bir film hale getirmeyi başarmışlar, öneririm.

0|0
    0|0
  • değmez bence yabancı filmlerden yana kulan hakkını

0|0
    0|0
Yükleniyor...