Kitap okuyan kişiler sizde de oluyor mu bu?

Böyle yeni bir kitap alınca veya sevdiğiniz bir kitaba dokunmaya kıyamamazlık oluyor mu? Böyle kapağını açmaya kıyamamazlık? Saatlerce onu düşünmeler filan :D

• Evet <3
    70% (14)38% (8)54% (22)Oy Ver
  • Hayır hunharca kullanıyorum
    30% (6)52% (11)41% (17)Oy Ver
  • En son cin ali serisini okudum :/
    0% (0)10% (2)5% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Ya bu yaşa geldim ama her kitap alışımda çocuk gibi seviniyorum. kokusunu içime çekişim, kendimden geçişim... bir de başucuma koyar öyle uyurum:) kitap ayracları vardır mesela kitapların ön ve arka kapağında onları yırtamam ya. bir keresinde ablam yırtmıştı da 1 hafta konuşmamıştık:)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Kitaplara acayip değer veriyorum yıpranmasın diye yavaş açıyorum okurken sayfaları dikkatli çeviriyorum. Sırf kız kardeşim hiç dikkat etmiyor diye kitaplarımı okutmuyorum.

Ben de boyle bir çatlağım (^.^)

1|0
    0|0
    • Aynen öyle. Bide beğendiğin yerlerin altını çizemiyorsun. Ben onun yerine ya hemen not alırım ya da o sayfanın olduğu yere peçete koyuyorum kitap aralığı gibi sonra not alıyorum

• Aynen öyle , kitaplara insanlardan çok değer veriyorum. (^.^)

• Hakediyorlar (^.^)

• İlk okuduğum kitabı hala saklıyorum hastalık haline geldi bazen dediğin gibi de oluyor :D

1|0
    0|0
  • evet heyecaanlanırım güzel duygulardır. tabi. öyle kitap almış heyecandan yolda bakıp inceleyen kişileri özlüyoruz

1|0
    0|0
  • Son sayfasını koparırım. O zaman bir sonu olmaz.

1|0
    0|0
  • Okuduyup begendigim kitpalara daha cok dikkat ediyorum. paylasmak bile istemiyorum

1|0
    0|0
  • Sevmelik kütüphane kurdum muhterem.

1|0
    0|0
  • hayır olmuyor aksine dokunduğum zaman en az yarilarim romani kolay kolay bitmeden birakamam

1|0
    0|0
    • Onu kast etmedim. Yani kibarca davranmayı kast ediyorum.

• evet davranıyorum kitapligima diziyorum temiz kalıyor kapagini falan yıpratamaya calisiyorum

• Kitaplara deger veriyorum acayip ya atmaya kiyamam

0|0
    0|0
  • hunharca okuyorum ben :D

0|0
    0|0
  • cin alilerimin sersisini gözüm gbı koruru sakalrım ilk ve son okuduğum kitap :)))

0|0
    0|0
  • yoo okuduktan sonra fırlatıp atarım

0|0
    0|0
  • duygusal bağ kurmuyoru. açıp okuyorum

0|0
    0|0
  • Valla ben hayatımdaaaaa hiç kitap okumamışım :(

0|0
    0|0
  • Valla şuana kadar hiçbi kitapla bu kadar ileriye gitmedik :D şıklar arasında bana hitap eden yok :D

0|0
    0|0
  • Ya benimle konuşsana cidden Zweig satranç açamıyorum bile :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben eski kitapları daha çok seviyorum.. kutuphanedekiler vs.. Birçok insanın ona dokunması okuması kimisinin cumlenin altını çizmesi daha cezbedici

1|0
    0|0
    • Orası ayrı bir mesele ama yine de kıyamıyorum kitaplara

• Bilmem ki ya böyle tertemiz kapağı açılmamış Kitaplar o kadar ilgi çekici gelmiyor.. Ondan cokta dikkat etmiyorum zaten pek kitap almam kütüphaneyi kullaniyorim

• Kütüphaneleri bende severim

• Aksine sabirsizlaniyorum hemen baslayabilmek o kapagi acik bir an once bitirmek icin her kitap seni farkli bir dunyaya goturuyorsa ozellikle bir de cok iyi yazilmis ile yillar gecse de aklindan cikmaz olaylar :)

1|0
    0|0
  • Kitap asiim ve banada bu oluo

1|0
    0|0
  • Aa ben de çok karalanmadan duramıyorum ya ·♡♡♡

0|0
    0|0
  • Hayır hunharca kullanıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...