Fetih 1453 ü izleyen var mi?

Biliyorum çok oldu ama ben yeni izledim. Baya sıkıcı geldi film. Benim anlamadığım adamlarda ellerinde teneke gibi zırh var savunma yapiyolar ama karşı tarafın okçuları atış yapınca zırhı gelip geçiyor. Okçuların zırhı geleceklerini bilemiyorlar mi? Ya da neden kaliteli zırh yapamıyorlar? Birde mancınıklı sahneler süperdi. Filmin sonunu çok sardım sonunda noluyo filmin?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Her filmde olur o dediklerin. Zırhın da bir eşiği var. Ok yememeye bakçak bir savaşçı. Ota boka gitmesinler diye zırh giyiyolar ama oka da karşı zor. Daha sağlam zırh yapılır ama çok ağır olur ve hareketi kısıtlar tercih edilmez. Sonunda da fethettik işte istanblu soruyosun bir de. Keşke etmeseymişiz. Tamam iyi hoş aldık şehri ama başımıza ne geldiyse orayı aldık diye geldi.

0|0
    0|0
    • Dogru ağır olur ama bile bile giriyorlar savaşa. Sonuçta o oklar girecek ona göre strateji geliştirin. Kafkas cephesi mi ne vardı soğuktan sonrası ölen askerler vardı bu ona benzemiş pisi pisine yani.

• Yukarıdaki bir kız fethedemedik dedi

• Kayıp vermeden kazanamazsın hiç bir savaşı. Mantık o yani. Hatta savaşlarda en önlere delileri geçirirler hemen ölenler deliler olsun bari diye. O ölen insanları gazlıyolar vatan için ölceksin mekanın cennet diye adamlar ölmeyi umursamıyolar. 1453 istanbulun fetih tarihidir filmde son sahnede ne oldu tam hatırlamıyorum ama tarihe bakarsan o tarihte osmanlının fethettiğini görürsün

Kızlar Ne Diyor 6

• izlemistm

0|0
    0|0
  • Biz sınıf olarak izlemeye gitmiştik lisedeyken ve öğretmenimiz dahil ÇOĞU arkadaşım Allah Allah diyerek çıktı sinema salonundan , baya güzeldi o zamanlar şimdi çıta yükseldiği için beğenmemiş olabilirsin

0|0
    0|0
    • Sıkıcıydi biraz sonunda noldu?

• Kaç yıl oldu 😊 ama fethettik sonunda ya mutlu Sondu biraz da duygusaldı; o genç adam ölüyordu işte yabancı sevgilisi hamileydi

• O genç adamın öldüğünü gördüm. Hangi ara hamile bırakmış kızı ya :)

• Fetih oldu işte.

0|0
    0|0
  • Sağolsunlar 5-6 kez izlettirdiler

0|0
    0|0
  • Alacakaranlığı izle

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Muhteşem Yüzyıl Mohaç Meydan Savaşı yaz izle nasıl savaş sahnesi çekilir gör kardeş o fetih falan hikaye :)

0|0
    0|1
  • ben sevdim o filmi. sonunda alınıyo İstanbul fatih kiliseye giriyo falan

0|0
    0|0
    • Sonunu baya sardım ondan noldu anlamadım

• güzeldi de fazla uzun gibiydi, bir ara ben de sıkılmıştım

0|0
    0|0
  • Güzelde vizyona girmeden önce çok abartıyorlardı. Abarttıkları kadar değil.

0|0
    0|0
  • izledim guzeldi

0|0
    0|0
  • Beğenmedim o filmi ben

0|0
    0|0
    • Yoo guzel sahnelerde vardi

• Olabilir Filmi genel olarak beğenmedim ben Savaşı öne çıkarmışlar Özgürlük gibi bir konunun fonunda savaşı işleselerdi daha iyi olurdu

Yükleniyor...