Türkiyede yaşam nasıl?

Türkiyeyi kısaca anlatın.Yaşamak kolay mı zor mu?Artı yönleri eksi yönleri?Hangi ülkede yaşamak isterdiniz?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyeyi kötüleyenler acaba hayatlarında hiç başka ülkeye gittilermi merak ettim acıkcası.Çünkü başka ülkelere gidip oradaki yaşamı görenlerin Türkiyeyi kötülemesi imkansız geliyor bana.Kötülemelerinin sebebini onları yönetenleri beğenmiyor olmalarına bağlıyorum.Ben bir çok ülke gezdim ve Türkiye kadar nifusu olupta Türkiyeden dahada gelişmiş bir ülke göremedim.Saçma sapan ekonomileri var.Bizim 70'li yıllardaki halimiz gibi çoğu.En basitinden ispanya.Hepimiz İspanya degince bi woow deriz.Geçmişi tarihi olan bir ülke çünkü.Ama hiçte öyle değil.Ülke aynı eski bir ev gibi.Dokunsanız yıkılacak.Aynı şekilde Rusya.İnsanları çok iyi yaşam standartı Türkiyeden iyi değil.Hİç birşey yetişmiyor memlekette.Biz eve 3 tane karpuz götürürüz onlar bir eve anca 3 dilim karpuz götürebilirler vs vs.Ne kadar kötülerseniz kötüleyin ne kadar beğenmezseniz beğenmeyin ama Türkiye son 10 yılda çağ atlamıs kendi çapında devrim yaratmış bir ülkedir.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kimine kolay. Kimine zor. Ben rahatım cok şükür.

0|1
    0|0
  • Türkiyede hayat yok. kaçıp gitmek istiyorum uzaklara ühüü.

0|1
    0|0
  • Sevimsiz,yönetenlerin bi halta yaramadığı bokumsu biryer.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• türkiyede yasamak zor. insanlar saygısız (trafik, kadın erkek iliskileri vs.) kitap gazete okuma aliskanliklar dusuk. halkin buyuk bir kismi dogru duzgun konusamiyor bile (bkz. haberlerde mikrofon uzatilan halk). is bulmak zor, gelirler dusuk. bunlar eksiler

artilar : güzel doga ve hava sartlari

amerika nın kuzey eyaletlerinde yasamak isterdim.

0|1
    0|0
  • Merhabalar ben bir kac yildan beridir Amerikada yasiyorum ve Turkiyeyle ilgili goruslerimi biraz belirtmek istiyorum. Yazimi okumadan once bilmenizi isterim; "israil ajani, cemaatci, akp koyunu, ataturkcu, fasist, yobaz" degilim.
    Yazim bu kadar tesekkur ederim.
    ya da yok iki kelime daha soyleyeyim;
    Musluman ulke denilip en fazla uluorta yerde pisligin yapildigi bir ulke. Dusunun ki halkin en fazla kirlettigi en fazla kotu kokunun oldugu yerin Cami Tuvaletleri oldugu,
    Insanlarin birbirini sevmedigi, herkesin onunde kadina el kaldirildigi, kadinlarin butun erkeklerden nefret ettigi, ulkede cinsel hayatin bir erkekte oldugu inanci, acayip "kirli" sakalli cool takilan korkak erkeklerin oldugu, tum ulke halkinin internete hapsoldugu, ulke yonetiminin bolgedeki tum teror gruplarina desteginin kamerayla belgeyle kanitlandigi, icinde 3 milyon suriyelinin barindigi, metrosu kokan, makyajsiz disari cikamayacak derece ozguven eksikligi olan kizlarin yasadigi bir ulke.
    Allah ulkemi kotuluklerden, ve beyinsiz halktan korusun. Ulkeme, atalarima ve tarihime canim kurban fakat su an 75 milyon "turk gorunumlu" ne avrupali nede orta dogulu oldugu tam belli olmayan pisligin zirve yaptigi bir ulkede... (Gerisini siz doldurun)

0|0
    0|0
  • Yıllar önce yurtdışından kesin dönüş yaptık,o günden beri ailece kafamızı duvarlara vuruyoruz,Eğer dışarıdaysan gelme sakın :)

0|1
    0|0
    • o derece mi bende dönmeyi düsünüyorum

• paris bildigin gibi yer degil güzel yerleri zengin yeri geri kalani uyusturucu adam yaralama yabancilar gitikçe berbat oluyor sana video gönderirdim de yabanci dilde

• Anladım,haklısın fakat ben şu an fırsatım olsa aynı şeyleri yaşama ihtimalim olmasına karşı Almanya'ya geri dönerdim..İstanbulda yaşıyorum yani güzel bir şehirde olmama karşı böyle düşünüyorum,Bence dönüş konusunu birdaha gözden geçir,Evin kendine ait olması şartıyla ayda eline en az 3_4 bin lira geçmeyecekse,dönmeyi birdaha aklından bile geçirme derim..Keşke fırsatım olsada doğduğum topraklara dönebilsem :) Sen ne istiyorsun ben ne :D

• Aklına tüm adaletsizlikleri getir :)

0|1
    0|0
  • Ben Pariste yasiyorum burada dogdum. Ve bu soru kafami gerçekten çok yordu.

Ilk once bir söz vardir : Sevdigin degil, doydugun yer.

Istanbul'a asik birisiyim, bir de babam artik ebediyen Istanbul'da yatiyor.

Hal böyle olunca, Istanbul'u seçtim. Ne var ki? dünyanin sonu mu? korkulari asmak lazim, bir amaç pesinde kosmak lazim. Unutmayiniz ki, Türkiye gerçekten bir cennet.

Bu arada dünyayi gezdim diyebilirim, evet firsatim çok oldu,

Uzun lafin kisasi, hersey kafada bitiyor. Dünyanin en ücra kösesinde olsan bile, hayallerini gerçege dökebilmek her insanin elindedir. Cüretkar ve korkusuz olun.

Saygilarimla,

0|0
    0|0
  • Cahillik abidesi bir yer.Amerikada yaşamayı isterdim

0|2
    0|0
    • 3ay

Amerikada suç oranı fazla üstelik siyah beyaz çatışması giderek artmaya devam ediyor ve orada türkleri sevmiyorlar yani bizleri ama her millette iyi ve kotu var mesela benim annem çalıştığı kadının evini elle siliyor ve üstelik kadın ona zam yapmıyor ve kadın simetri ve temizlik hastası annemi de kendi gibi hasta etti annem zaten takıntıydı bir de bu olunca iyice uyuzlaştı senin o medeniyet dediğin yerler yani biz oraya muasır medeniyet diyoruz ya onlar biz onlar hakkında bunlari düşünürken onlar yerli kabilelerde yaşayan insanları öldürüp bir de bu yaptıkları yetmezmiş gibi o özgürlüklerinin yüzlerini duvara asıyorlar onlarda da tecavüz var sırf burada değil hatta b3lkide bizden daha fazlalar hak batıl savaşı bu biz sırf turk olduğumuz için avrupa konseyine giremeyiz bir defa ve müslüman bir yapıya sahibiz her azınlıkta olsa hıristiyan varsa bile sırf müslüman bir ülke olduğumuz için bile sevmezler bizi hem yahudiler müslümanlardan nefret ediyor %43 lük kısım ve bizi istemiyorlar

Yükleniyor...