Nargile içmek günah mı?

Ben kızlarla hep nargile içmeye gidiyorum. Bazıları nargilenin günah olduğunu söylüyor, içinde güya alkol varmış doğru mu? Ayrıca zararları var mı?

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• Buyur burdan bak;

link

bir yerde de;

Tıbbın insan için zararlı bulduğu her şey ve pis şeyler haramdır

denmiş.

0|0
    0|0
    • Bu durumlarda ortaya mezhepler çıkıyor.Aslında sorunun cevabı çok net.

• İyide ben nerden bileyim hangi mezhebe mensup.o zaman netten baksın.

• O anlamda bişey demedim sadece böyle bi durumda düşünce farklılığından dolayı mezhepler oluşuyo hani onu kastettim anladın mı?İlk cümleyi öylesine söyledim

Erkekler Ne Diyor 9

• bu gizemli niki ne tutulmaya başladı yaw:D

soruna gelince yok hacı olsa osmanlıdan gelen kültür olmazdı...

1|0
    0|0
  • Ne günahı ya hem dumanla ne zaman alkol çekilmiş ki

0|0
    0|0
  • Sigara gibi oda mekruh dur. Kendıne zarar verdiğin için.

1|1
    0|0
  • Şaraplı olanları var onun günah olup olmadığını bilmiyorum ama mekruh ve normal nargile meyveli veya tömbekide alkol yok olsa bile kafa yapmaz sanırım o yüzden günah olmaz ama yapıyosa sakat işler bunlar bulaşma

0|0
    0|0
  • o nereden çıktı şimdi alkolün ne işi var ayrıca olsa güzel olurmuş haaa :)) ben şöyle vodka red bull 'lu alıyım. Yok yaa ben en iyisi chivaslı alıyım :))

0|0
    0|0
  • çok büyük sevabı varmış :)

0|0
    0|0
  • İçide alkol bulunmaz. değildir yani

0|0
    0|0
  • Külli Zarar.. Ama keyfi.. :)

0|0
    0|0
  • çoookkkk...zinhar... : ))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• zararlı olduğu için günah çünkü içinde tütün var ve sen onu her nefeste ciğerine çekiyorsun sigaranın bi versyionu ve daha ağırı.

0|0
    0|0
  • Bir nargileyle 20 adet sigarayı içine çekmiş oluyorsun

0|0
    0|0
  • Gunah oldugunu dair biseyi ilk senden duyuyorum. farkli farkli tad'lari var, hatta altina su koyuyorlar ya bazilari onun oldugu yere sut yada icki ekleyebiliyorlar. $ampanya mesela. Ho$ oluyor bazen ama genelde icen biri isen sadece tadlarla takilmani tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Vucüda zararlı olan herşey mekruh. Oda o yüzden mekruha girer. Mekruh sık sık işlendiği vakit günah olarak yazılır.(damlaya damlaya göl olur misali.)

Vucüda zararlı olan şeylerinde mekruh sayılmasının sebebi, bedenimiz bize emanet olduğundan dolayı..

0|0
    0|0
  • Günah niye olsun? Sağlığa zararlı olduğu için önerilmiyordur muhtemelen. Onun da bir ismi vardı, yapılması günah değil ama yapılamasa daha iyi olur gibisinde. Ne yazık ki aklımda değil o terim.

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum içinde alkol olduğunu :S

içinde alkol yok diye biliyorum yoksa günahta değildir zaten

0|0
    0|0
  • off icine vodka&redbull mix yapiyorlarmis :D

ne kafa yapar:D:D

soruna geleyim gunah degil diye biliyorum:)

0|0
    0|0
  • Günah olup olmadığını bilmiyorum ama baya bi zararlı, sigaradan kat kat zararlı, düşün yani tütün değil kömür!

0|0
    0|0
  • günahmı değilmi bilmiyorum ama nargile keyfi gibisi yok :) yanında sadece suu

1|0
    0|0
  • ahahahah!

0|0
    0|0
  • Yaşamayalım ölelim

0|0
    0|0
  • Şu meyve aromalı olanların bile zararı var. İçinde alkol bulunduğunu hiç duymadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...