The AntMan filmi vizyona girdi ne düşünüyorsunuz?

The AntMan filmi vizyona girdi ne düşünüyorsunuz?

Yakında izleyeceğim bu filmi zaten heyecanla bekliyordum. Siz ne düşünüyorsunuz. İzleyenler spoiler vermesin ama işte trailerlar.

https://www.youtube.com/watch?v=Nfcn9Um8sk8

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Hem kanallara dizi yaptırıyorlar hem de her sene süper hero filmleri çıkartıyor bu marvel iyi köşeyi döndü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seneye zaten bisürü filim var. cok heycanliyim ya beklemek istemiyorum :D
    kardesim diyorki bu film hayal kırıklığı olacak Marvel bu tür işlerde iyi fakat bu sefer ki olmayacak. Tıpkı dc'nin green lantern'ı yok ettiği gibi ^^ ama bakalim sans vermek lazim :)

0|0
    0|0
    • Teşekkürler görüşün için. Kardeşinin görüşüne saygım var ama bu filmden umutluyum trailerlar, oyuncu kadrosu ilgimi çekti bir de Marvel'in AntMan karakteri diğer super herolara göre her zaman daha çok heyecanlandırmıştır beni. süper kahramanlar görkemleri ile ünlüdür ama bu süper kahraman gücünü bir karıncadan kadar küçük ya da ondan çok az büyük olmasından alıyor.

• Ahahaha kucuk seyler bunlar 😉

0|0
    0|0
    • başkaları için küçük olsa da benim için çok büyük ;)

• Teşekkürler böyle beni heyecanlandıran bir film vizyona girdiği zaman bazen ha o zaman ha bu zaman gideceğim diyorum sonra öyle kalıyor umarım en kısa ve uygun zamanda giderim bu filme ve izlerken de hayal ettiğim keyfi alırım:)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...