En son okuduğunuz kitap?

en son okuduğunuz kitap???en son okuduğunuz kitap? kitap hakkındaki yorum ve düşünceleriniz? en son okuduğunuz kitap? kitap hakkındaki yorum ve düşünceleriniz? en son okuduğunuz kitap? kitap hakkındaki yorum ve düşünceleriniz?

0|0
2214

En İyi Erkek Görüşü

• Cin ali tatilde :D düşün artık kaç sene geçtiğini :)

1|0
    0|0
    • :D yaklaşık 20 yıl

• alkışlıyoruzzzzzz :D

• Tisikiridirim :D

En İyi Kız Görüşü

• Kurk mantolu madonnaydi ve ovunulcek kadar kaliteli bulmadim

3|0
    1|0
    • okumadım ama çok övgü duydum kitap hakkında bir kitabevinde çalışırken en çok satılanlardan idi. :) siz neden beğenmediniz

• Fazla roman okurum heralde daha iyilerini okudugumdan

• olası :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• İncir Kuşları

Yalnız kitap okuyan biri olarak detayların çok fena. Sen kitaplarında ilk 3 sayfa aynı önsözü okur muydun :)

2|0
    0|0
    • hayır okumazdım ancak site beni delirttiği için böyle bir çözüm buldum :) çünkü detaylar çok kısa ya da uzun diye uyarı verip duruyor :)

• Herkesin derdi :) bende kendimce direk o cümleyi kopyalıyorum detaya gerek yoksa.

• Meme kanserine cozum kitsbi

1|0
    0|0
    • neden bu kitabı okuma gereği duydunuz inşallah bir yakınınızın başına gelmedi?

• metal fırtına

2|0
    0|0
    • lisedeyken bir arkadaşımın elinde epeyce sürünen bir kitaptı :) sen beğendinmi

• evet, 3 günde bitirmiştim çok sürükleyici. olası amerika ve türkiye savaşı kurgusu

• Endgame. Cok kotu bir kitapti. Tavsiye etmem.

1|1
    0|0
  • Kayı III

1|0
    0|0
  • tess gerritrsen - sona kalan :) çok güzel bir kitaptır tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
    • türü ve konusu nedir?

• polisiye :) konusunu burada bahsedersem anlamı kalmaz :) ama akıcı bir kitap bir sonraki sayfasını heyecanla çeviriyorsunuz :)

• Ahmet Haldun Terzioğlu - Göktürkler

Ben Türk'üm diyen herkesin mutlaka okuması gereken bir kitap

1|0
    0|0
  • Kırık bebekler
    Daha bitmedi henüz

1|0
    0|0
  • Gölgelerin efendisi 4. Kitap :)

1|0
    0|0
  • bir askerin anıları 2 ciltti

0|0
    0|0
  • Beyoğlu'nun en güzel abisi.
    İlk polisiye okumama rağmen hiç sıkmadı güzeldi.

1|0
    0|0
  • Ali okulda

1|0
    0|0
    • :D kaç yıl oldu

• 15 vay be daha dun gibi hatirliyorum ali en son aiseye acilmaya calisiyordu

• :D:D hahah

• su cılgın turklerı okudum en son

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Umutsuz, harika bir kitaptı ikinciyi bulamadım bulunca alcam :D

1|0
    0|0
  • Soğuk kahve mi okudum çok beğendim agladigim oldu bazi sayfalarinda

1|0
    0|0
    • beğenmeme sebebiniz? :)

• Bir çok sayfasi duygularima tercüman oldu hatta ayni yasadigim şeylerin ozetiydi çok sasirdim
      Çok güzel dile getirmiş aşk i yazar

• Gölgelerin Ressamı

1|0
    0|0
  • kardeşimin hikayesi; anlatım dili gayet yalın ve açıktı, pek bir edebi değeri yoktu herhangi normal bir olay anlatır gibiydi, bazı mantık hataları vardı, fakat kurgu güzeldi çok sıradan olmasa da sıradan sayılırdı, sonu şaşırtıyordu ve üzdü.

1|0
    0|0
  • Stephen Hawking Zamanın Kısa tarihi
    Cok acık bir anlatım var tavsiyemdir. Biraz genel kültürden zarar gelmez

2|0
    0|0
  • Mart menekşeleri

1|0
    0|0
  • saplantıyı okuyorum

1|0
    0|0
    • keyifli okumalar :) nasıl akıcı mı?

• ederim tabi ki çünkü agatha christie polisiye romanlar kraliçesi olarak anılır :) sana bir kitabını önereyim/ doğu ekspresinde cinayet

• cok tesekkür ederim onu duymamıstım ben daha cok tess gerritsen okumustum :DF

• Çin işkencesi. konusu türkistandaki komunizm di

1|0
    0|0
  • Siddhartha olmak uzereydi ama kitaba sinirlendim biraz. Beni bekliyor su an.

1|0
    0|0
    • kitaba sinirlenmek :) neden ne yaptı

• İstanbul diye bir kitap. Bursadan İstanbul gelen bir kızla ilgili

1|0
    0|0
    • hmm :)

• hızlı okudugun için anlam verememiş olabilrsin :)

• Onunla alakası yok mesela 2 yıl sonraya ve erkek karakterin ağzından anlatıma geçmiş ama başta belirtmemiş bölümün ortasında farkediyorsun öyle olduğunu

• Böğürtlen Kışı muhteşemdi... hala etkisindeyim. kitap okurken ağlayan biriyim :D normalde hiç kitap okumayı seven biri değildim zorla okutmaya çalışırlardı bunu insan kendi alışkanlık ediyor mesela ben günlük tarzı kitapları çok severim. Bir genç kızın gizli defteri 12 serisini çok kısa sürede bitirdim. Kır Çiçeği Tepesi 534 sayfayı 3 günde bitirdim hergün acaba ne olacak merakıyla.. en son okuduğum kitabı sordun ama bu yazdığım kitapları mutlaka oku pişman olmazsın :)

0|0
    0|0
  • Candan özer - bitanem

0|0
    0|0
  • bir düşinim.. En son Tolstoy İnsan Ne İle Yaşarı okudum aslında eski bir kitap sanırım ama çok güzeldi beklediğimden daha harikaydı.

0|0
    0|0
  • Kızıl altın okududum aıds vs ilgili güzel bir kitaptı, ayrıca yaşanmış insanların neler için nasıl gözlerini kararttığı etkileyici bir roman tavsiye 👌

0|0
    0|0
  • şahane hatalar

0|0
    0|0
  • Kerbela:AşkaBela 😊 kerbela olayini ilk kez öğrendigim bu kitap gercekten yüreğe isleyecek turden. Tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Ayse Kulin_Köprü
    Guzeldi..

0|0
    0|0
  • Chamelle- Marc Durin Valois

0|0
    0|0
  • ceyda kılınç-aymesev yarım günde bitirdim, çok güzeldi.

0|0
    0|0
  • Allah de otesini birak , cok guzel bir kitap hayatima yeni bir bakis acisi kazandirdi

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...