Bu tabloya bakınca duygulanan?

Tabi simdi gorenler neden duygulanayım der ama anlayanlar aynı duyguyu yaşıyor benimle.(Snoop and Tupac MTV GALA)
Bu tabloya bakınca duygulanan?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bir duygum yok bisey ifade etmiyorlar bize bisi saglamislarmi? Hayir o zaman umrumda deiller

0|0
    0|0
    • Belki sana degil ama dunyada ezilen eziyet goren mazlum siyahi insanları kalkindirmada en buyuk tarihe sahipler. Birsey bilmiyorsan zaten birseyde hissedemezsin dogal olarak

• Türk insanı beni yine sasirtmadı :D Özgürluk platformu denen kavram eger burada bilinmeyen konular hakkinda bos yapmak ise dogru gercekten ozgurlugunu cok bos yasiyorsun. Ve resimdeki cocuk 25 yasinda ırkını parcalarinda savunup devleti en agir dilde elestirdigi icin suikastte öldürüldü. Rap bizim ulkemizdeki gibi cocuk oyunu degil orada. Ortadaki olayı sarki olarak algilamissin ve buda konuyu anlamadigin mantigina dayaniyor o yuzden bu haysiyetsizlik degil dostum o yuzden fazla kalabalik yapma dedim.

• Yurtdisinda yasadiginiz icin mantigin ne oldugunu anlamazsiniz cunky siz turk değil coktan gavur olmussunuz bile.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• anlam derin laf eden çıkacak bir ton bak gör nerden bilsinler ben kaç soru sordum bilen bir iki kişi anca oda adlarını biliyolar tarihteki önemlerinide değil.

0|0
    0|1
  • Tupac ve Snoop 😔

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kim bu zenciler ülkem için faydaları var mı?

0|0
    0|0
    • 1 zenci kelimesi maymunlardan gelme bir kelime anlamı tasir hani ırkçı degilim diyip siyahi insanlara zenci dersiniz oda dogru. Senin ülkene yararı olmadigi gibi tüm insanliga ders olmuslardır.

Yükleniyor...