Bir kitaptan en etkilendiğiniz sözü yazabilir misiniz?

Okuyunca vay be iyi lafmış dediğimiz veya ilginç bir söz

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok var ama şu an okuduğum kitaptan bir tanesi:Hayat yok ama ölüm var dedim kendime. Ve boşalmanın, seks ne kadar uzun sürerse o kadar zevkli olduğunu düşünerek, hayat ne kadar uzun sürerse ölümün de o kadar muhteşem olacağına inandım. Ve elimden geldiğince hayatla sevişmemi uzatmaya çalışıyorum. Tek kurtuluşum bu.

1|0
    0|0
  • "Bir gün"bu sözden çok etkilenirim tüm kitaplar farklıdır tek ortak yönleri bir gün içerisinde geçmesidir.

1|0
    0|0
  • bedenim ıslak ruhum derin

diyordu bir kitapda

1|0
    0|0
  • Her şey, ben karıştırılmaksızın olup bitiyordu. Kaderim bana fikir sorulmadan belirleniyordu...
    Alber Camus - Yabancı

1|0
    0|0
  • Dünyanın tüm hazlarının tadını çıkarma özgürlüğünü veren paradır.

1|0
    0|0
  • Uyanın, uyanın, Theoden’in Süvarileri!
    Kötülükler kapımızda: Ateş ve katliam!
    Mızrak savrulacak, kalkan parçalanacak,
    Kılıç günü geldi, kızıl gün geldi, daha güneş doğmadan!
    Sürün atlarınızı, sürün! Haydi Gondor’a

1|0
    0|0
  • Deniz kenarına gitsek manzara o nu seyrederdi..

1|0
    0|0
  • kuran kerim
    ey insanlar insanlardan ve taşlardan ham maddesi olan ateşten korkun

1|0
    0|0
  • Benimsin, seni hiç görmesem bile
    franz kafka
    milenaya mektuplar

1|0
    0|0
  • yabancı kıtaplar okurum etkılendıgım pek soz yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• "Pusulanın hep kuzeyi gösteren ibresi gibi, bir erkeğin suçlayan parmağı da mutlaka bir kadını gösterir her zaman. Bunu hiç unutma Meryem."

"... Yalnızca bir günah vardır, tek bir günah. O da hırsızlıktır. Onun dışındaki bütün günahlar, hırsızlığın bir çeşitlemesidir."

"Bir insanı öldürdüğün zaman, bir yaşamı çalmış olursun. Karısının elinden bir kocayı, çocuklarından bir babayı almış olursun. Yalan söylediğinde, birinin gerçeğe ulaşma hakkını çalarsın. Hile yaptığın, birini aldattığın zaman doğruluğu, haklılığı çalmış olursun."

1|0
    0|0
  • ''Ah, aptal erkekler! Bu kokuşmuş türlerin hepsi böyle işte. Bir kadını elde edene kadar ağız ishali, o kadını elde ettikten sonra da kabız herifin teki olurlar''

1|0
    0|0
Yükleniyor...