Şiir yazanlarınız var mı ya da söz bizimle paylaşın?

lütfen kendi yazdıklarımız olsun bir birimizi kandırmayalim hadi bakalım

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• öyle yeteneğim olmadı malesef. çok istedim denedim ama saçma şeyler çıktı hep orata :/

0|0
    0|0
    • ınan yetenekle alakası vardır ama herkes anasının karnında şiir yazmaya başlamaz önce iğrençtir sonra idare eder daha sonra ii olur sonra mükemmel sadece sabır gerekir birazda çabala ınan yazarsın

• umudumu yitirmiyim yani

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben seni seviiğim gün ölümle tanıştım

yarim

seni çok özledim

yarim

unuttun mu beni

zalim?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Türk insanının %70 i şiir yazar.Önemli olan kafiye değildir.Bakacak olursak çocuklarinin isimlerini kafiyeli koyan insanlar da mevcut.Şiir yazmak o kadar kolay bir iş değil.Öyle herkes şair değildir benim gözümde.

0|1
    0|1
    • zaten her şiir yazan şairim demez çoğu için hobi çoğu içinse içindekinin dışa vurumudur

• O zaman onu adı şiir olmaz.Şiir yazıyorum diyen şairim diyebilmelidir çünkü.

• hayır şair her konuda ve her ortamda şiir yazandir ama şiir yazan kişi sadece dolduğu zaman yazar anlatabildim mi çünkü için dekinı dışa vurur

• Basmakalıp cümleler hep tekdüzelik var. "Gece gibi çöken yalnizlik,merhem olmazsın yarama, paramparça umutlar" Bunun gibi cümleleri kaç tane şarkıda gördük,duyduk acaba?Bir şeyi atlıyorsun en önemli şey: "Özgünlük"

0|0
    0|0
  • Şiir yazanımız var.

0|0
    0|0
  • ne varsa bu şehirde sana dair

onlar olsa gerek bana sevdiren bu pis havayı

bir yandan da dar eden o uçsuz bucaksızmış gibi duran meydanları

birmişçesine oturup iki olarak kalktığımız o bank

şimdilerde görünce kafamı çevirdiğim demir bir canavar adeta

yine de gidemiyorum buralardan

gidersem sadece bu kara şehri değil

anıları da ardımda bırakma korkusundan

0|0
    0|0
    • güzelmiş kardeşim birde suna bak nasıl sence

• @Cevaplayan iyice eleştirmen gibi hissettim kendimi ama ne haddime.Lakin sizin yazdığınıza şiir diyebiliriz evet güzel de olmuş.Özgünlük hissediliyor en azından.Yazdıkça gelistirebileceginiz güzel bir üslup.

• teşekkürler kritik için, beğenmeseni de çok problem değildi okunması, değerlendirilmesi yeterli.

bunu geçen gün burada size ait bir dörtlük var mı sorusu üzerine o anda yazdım.

sonra iki-üç kelimesini eş anlamlılarla değiştirdim sadece. yani zaten oturup yazayım denildiğinde değil de birden bire yazılabiliyor bence. en azından ben böyleyim

biraz üzerine düşsem güzel yazabileceğimi söylüyorlar evet.

Yükleniyor...