Suriye yeniden aynısını yaparsa neler olur? Bu işin içinde kim var acaba?

Sizce suriye yeniden bir uçağımızı düşürse neler olur. Savaş patlar mı?

Güncellemeler:
Hangi ulke kesinlikle yanimizda olur diye dusunuyorsunuz? Bence simdi hepsi arkamizdaymis gibi gorunuyor hepsi bize dalar sizce?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• belki gözü karartir lafta kalmasin diye savasa girer kimbilir... benim anlamadigim esadmidir nedir arkadas dünya malin var bölüs halkinla arkadas dikdatörlügü birak nasil olsa hepimiz topraga girecez hicmi dusunmez bunu baban nerde esad der insanoglu tabi anlayan kim ölümü düsünen yok toprak kavgasindalar kimiside doyumsuz taht kavgasinda... ben böyle dunyanin... parayi cikan insanlar derdini ceken insanlar peh pehpeh...

0|0
    0|0
    • Onun olumu cok yakinmis gibi

• orasi öyle siraat köprüsünden kacis yok

• eyvallah kardes...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• israil gemi vurur suriye uçak düşürür sınırdan akçakaleye bomba girer bilmem hangi ülke bişey yapar türkiye sessiz kalır. sonuç değişmez. savaş yanlısı değilim ama hep susan taraf biz oluyoruz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kimse yanımızda olmaz.

0|0
    0|0
  • bizden bir cacık olmaz.anca nutuk atarlar gene.

0|0
    0|0
    • Babam Turkler nerelerden gelmis gecmis buraya gelmek icin oyle kolay mi diyor. Ama ben inanmiyorum oyle teknolojiler varki bir savas ciksa aninda biz yokuz gibi geliyor

• yok o kadar değil ama batıya mahkumuz malesef.

• hiç bir bok olmaz, Amerikadan talimat bekliyorlar savaş çıkartmak için bütün ülkeler

0|0
    0|0
  • Öyle bir durumda mknox'u alır kaçarım bu diyarlardan. Daha güvenli yerlere gideriz.

0|0
    0|1
Yükleniyor...