Muhteşem yüzyıl dizisi yasaklanmalı mı ?

böyle bir çalışma varmış ne düşünüyorsunuz ?

link

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürkü koruma kanunu varsa Osmanlı padişahlarını koruma kanunuda gayet normal olarak düşünüyorum...

Ayrıcı Muhteşem Yuzyıl cidden gerçekleri yerinde göstermiyor.. Hurrem sultan birçok camii ve medrese yapmış biridir dizede ortalıgı karıstıran biri olarak gösteriliyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• dizi hakkında demediklerini bırakmadılar zaten

0|0
    0|0
  • tabıkı de yasaklanmamalı. tarıhı dızıden mı ogrenıyoruz ? ölsünler ogrenenler ozaman. dizi bu adı ustune bu ne gerı kafalılıktır

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum ama yasaklanmasını da istemiyorum.. :) neden bir dizi insanları bu denli rahatsız eder ki?

0|0
    0|0
  • ben izliyorum güzel bi dizi :@

0|0
    0|0
  • tüm dertlerimiz sıkıntılarımız bitti koskoca ülke bir diziyle uğraşıyor yazık ya

0|0
    0|0
  • Bitmesin teyzem o diziyi çok seviyor

0|0
    0|0
  • İlk başlarda severek izliyordum sonradan bozuldu ya .

0|0
    0|0
  • firuze bi girdi dizinin içine s*ctılar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yabancılar olmayan tarihlerini Görkemli bir şekilde yansıtırlarken bizim Osmanlı nın bu şekilde lanse edilmesi hiç hoş değil kesinlikle yasaklanmalı diyorum ben

0|0
    0|0
  • bir o kalmıştı karışmadıkları. izlemiyorum ama sonuçta dizidir yani insanların hayatına bu kadar müdahale de edilmez ki

0|0
    0|0
  • Tabi yasaklansın bizim öyle filmlerdeki gibi bi ecdadımız yok üstelik kanuni rolüde halit ergencede yakışmamış

0|0
    1|0
  • izlemiyorum ama hürrem namaz kılcaksa bitsin :D hükümete yalakalık yapacaksa dizi bitmesi daha iyi

0|0
    1|3
  • Yasaklanmamalı ama daha iyisi yapılmalı.

0|0
    0|0
  • seksenler dışında izlediğim dizi yok ama bence yasaklanmamalı. alışkanlık yapar sonra...

0|0
    0|0
  • tangayı yasaklar daha mantıklı bir karar olurdu..

1|0
    0|0
Yükleniyor...