Herhangi bir yeteneğinizi kaybetmekten korkuyor musunuz? Kaybettiniz mi?

Çizim yeteneğine sahip bir bireyim ancak 1 yıldan fazladır çiizim yapmıyordum şimdi elime kalemi aldım ki orantısız çizgiler atmaya başlamışım.. Delireceğim.. Eğitimim yok kendimi bildim bileli çizerim arada sırada haftada bir ayda bir çizerdim bir şeyler ama 1 senedir çizmiyrdum neredeyse şimdi çizgilerim eskisi gibi değil :((

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Cizimlerim cok iyiydi simdi yapamiyorum ben de Birde aticilik yetenegimi kaybetmek istemem :)

0|0
    0|0
    • Aman Allahım.. neden böyle oluyor yhu :((

• Uzulme dedim ama bu kadar da gulme :) bu daha masum cizim arkadasim :D ben bir ara sana cizdiklerimi atayim tam cozemedim siteyi foto islerini falan Hayranlik uyandirir cizimlerim seninkileride gormek isterim :)) Kendine iyi bak

• Tabiiki memnun olurum :)) Hizliresim. com dan fotoğrafını seçip linkini paylaşabilirsin :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Yeteneklerin kaybolan birşey olduğuna inanmıyorum ben kullanılmayan özellikler biraz atıllaşıyor olabilir ama gercekten yetenek varsa eski haline gelmesi cok surmez

1|0
    0|0
  • metal bükme yetilerimi kaybettim

0|0
    0|0
  • Benim yeteneğim farklı sanki, ama kaybetsemde üzülmem, çünki iki elimle de aynı güzellikte yazı yazabiliyorum,

0|0
    0|0
    • Daha açık anlatabilir misin abim? :)

• Haa şimdi anladım abim :)) Bende iki elimle yazıyorum ama net şekilde düzgün değil :)

• Seninle ayni durumdayiz, hafiften körelme var.

0|0
    0|0
    • Nasıl toparlayacağız yahu delireceğim resmen korktuğum başıma geldi..

• 1 senedir yazamıyorum bende canım sıkılıyor fazlasıyla kötü bişey

0|0
    0|0
  • Parmaklarını kırsalar üzülür müsün

0|0
    0|0
  • Hayirrrr

0|0
    0|0
  • Bende baya iyi resim çiziyodum ara verdim cizimlere eski halime gelne kadar zor ugrastim

0|0
    0|0
  • Ben yüz çizmek istiyorum. Nasıl başarabilirim

0|0
    0|0
    • 2 göz bir burun 1 ağaz birde yuvarlak :P Şaka bir yana teknik bir eğitimim yok içimden geldiğince kalem everirim..

Kızlar Ne Diyor 8

• Sesim çok güzeldi. Ergenlikten sonra kullanamamaya başladım..

0|0
    0|0
    • devamlı şarkı söyle benimde tam tersi oldu. sesim kötüydü ergenlikten sonra herkesin çok hoşuna gitmeye başladı bir kaç kere sahne aldım hatta cafede falan :))

• Boğazım ağrıyor o yüzden :)
      çok fazla konuşamam, sesli kitap okuyamam, şarkı söyleyemem... :)

• Güzel denemeler, hikâyeler, şiirler yazardım.
    Artık olmuyor

0|0
    0|0
  • Çok iyi konuşurum :)

0|0
    0|0
  • Ben süper resim çizerdim. Kaybettim

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Elin sogumus. En iyi cizen adam bile 1 yil eline kalem almasa eskisi gibi olamaz ama bikac bisey ciz eski haline doner. Ben de yasamistim ama yetenek kaybolmuyo merak etme:D

0|0
    0|0
    • Hay Allah razı olsun senden kurban olayım ya aahah tezhip eğitimi almayı düşünüyorum çok hoşuma gidiyor :)

• Kaybetmemişsindir yetenek nankördür hamlar sadece yok olmaz

0|0
    0|0
  • Alısırsın tekrar

0|0
    0|0
    • Umarım çünkü çocuklukta beri her kalemi elime aldığımda tirtir titrer ruhum.. ya çizemezsem diye şimdi başıma gelince bir garip oldum..

• Cizersin korkma

Yükleniyor...