Ramazan nasıl geçti anlatın bakalım?

Herkesin kıldığı teravih namazını ve tuttuğu orucu Allah kabul etsin amin.
Evet en zor anlarınız oldu mu oruçluyken? komedi veya korku

Anlatın biraz gülelim de korkalımda :D

0|0
72

En İyi Kız Görüşü

• Kuran okuyordum sayfaya birden yaralı bir sinek düştü kurani hafif eğip sinekle daha sonra ilgilenmek üzere sineği masaya bıraktım okumaya devam ettigim sırada sinek canlandı ve hızla kurana çarptı. Daha sonra yok oldu. Odanın kapısı penceresi kapalıydi sineği aradım ama bulamadım. Sanki kuranin icine girdi. Psikopat diyebilirsiniz bana ya da sinek uçup gitmistir niye takiloyorsunda diyebilirsiniz ama ucmadigina eminim :D neyse artik :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• çabuk bitti :) sahurlarım çok eglenceliydi öyle işte teravih namazlarını kılamadım daha doğrusu kilmadim allah herkesin ibadetlerini kabul etsin

0|0
    0|0
  • Stajdı okul işleriydi şuydu buydu derken hızlı geçti valla. Rahattı fazla sıkıntı çekmedim Allah'a şükür sadece sahurlara kalkarken çok zorlanıyordum çaydan iki yudum alınca o da geçiyodu :) neyse uzattım Allah herkesin ibadetini kabul etsin.

0|0
    0|0
  • En eğlenceli kısmı Teravih namazları idi. Acayip bir atmosfer oluyor. Dua ederken herkes ağlıyor falan

0|0
    0|0
  • Güzel geçti

0|0
    0|0
  • Yurtdisinsa yasiyorum staj icin gorusmeye gttim burs almak icin neyse adam aldi sodayi likir likir icti aman allahim benim agzim kupkuru adama nasil baktiysam artik acimis olmali 16 kisi arasindan bursu bana verdi hahah

1|0
    0|0
  • Geçti gitti iste 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Nasıl geçti anlamadık

0|0
    0|0
Yükleniyor...