Film hakkında soru. Yardım?

Merhaba Arkadaşlar hatırladığım kadarıyla ismini hatırlayamadığım bir filmi size sorucam yardımcı olursanız sevinirim.

3 tane kız arkadaş var, bu 3 kız arkadaşın ikisi kız kardeş, bu 3 arkadaş bir gün sözleşiyolar ormanda buluşmak için kardeşler değil diğer kız bir şekilde buluşmaya gelemiyor. Ertesi gün Buluşma yerinde kardeşlerden birinin öldüğünü öğreniyor, öğrenmekle kalmıyor suç kendine ve babasına kalıyor. Bu iki kız kardeşin bide erkek kardeşi var oda suçladıkları kızın sevgilisi. Kız şehri terk etmek zorunda kalıyor ve yıllar sonra şehre tekrar dönüyor, kendine bir takıcı dükkanı açıp , hayatını sürdürmeye çalışırken piskopat babası çıkıp hayatını alt üst ediyor bu arada ölen kız arkadaşının erkek kardeşiyle tekrar çıkmaya başlıyor. Yanlız ölen kızın ailesi hem oğullarına, hemde o kıza kızıyolar o senin kardeşini öldürdü diye kız kendini aklamaya çalışıyor ama babası yüzünden hep suçlu durumuna düşüyor, Filmin ismini kayıp şehir olarak hatırlamıştım ama değil. Her yerde aradım, bu film yok. Bilen varsa lütfen Cevaplasın.

Teşşekürler.

Güncellemeler:
Arkadaşlar hepinize teşşekür ederim filmin ismini bir arkadaş sayesinde buldum. İzlemek isterseniz buyrun filmin adı : Kayıp Sırlar (Carolina Moon) Hoşçakalın

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Konu güzelmiş sevdim.
    Sonra bakayım , umarım cevap çıkar.

1|0
    0|0
    • Umarım...

• Arkadaşlar hepinize teşşekür ederim filmin ismini bir arkadaş sayesinde buldum. İzlemek isterseniz buyrun filmin adı : Kayıp Sırlar (Carolina Moon) Hoşçakalın

En İyi Kız Görüşü

• Bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Bende bilmediğimden soruyorum :D

• Arkadaşlar hepinize teşşekür ederim filmin ismini bir arkadaş sayesinde buldum. İzlemek isterseniz buyrun filmin adı : Kayıp Sırlar (Carolina Moon) Hoşçakalın

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilmiyorum maalesef :D

0|0
    0|0
    • Film türk filmimi yabancımı türü ne korkumu cinayetmi aşkmı

• kızı hatırlıyorum isim gelmiyor bu söylediklerimin yanısıra kayıp şehir diye anımsamıştım ama değil kayıplı bişeydi adı oof

• kim oynuyordu filmde. tanıdığın bir oyuncu var mı hatırladığın

0|0
    0|0
    • kadının yüzünü hatırlıyorum ama isim gelmiyor aklıma filimde doğaüstü olaylar da vardı sanırım örneğin kızın açtığı takıcıdaki çalışan kız babası dükkana geldikten sonra öldürülüyordu kendi kızı babasına silah falan çekiyordu kız hayaller görüyordu babası çok acayip biriydi. vs ceryan gitti filim gitti :) çok merak ediyorumm nasıl bitti neolduğunu süper bir filimdi 6 7 senelik sanırım

• Filmin konusu beğendim ama bulamadım

0|0
    0|0

• @alice55

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...