Benedict Cumberbatch hakkında bir fikriniz var mı?

Benedict Cumberbatch hakkında bir fikriniz var mı? Dönemin en karizmatik oyuncusu olduğunu düşünüyorum. Bakışları çok keskin ve "Sherlock Holmes" karakterini de harika anlandırıyor. Bu konuda görüşlerinizi alabilir miyim?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Mütevazı, komik, karizmatik ve harika bir oyuncu. The Imitation Game filmini izlenebilir kılan adam bana kalırsa.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• robert downey jr kadar olmasada iyi canlandırıyo

1|0
    0|0
  • Sesini harika kullanabiliyor ve iyi bir oyuncu

1|0
    0|0
  • kral adam,
    ama soyadı bir garip..

salatalık gibi ne o öyle

1|0
    0|0
  • Yükselen bir oyunculuğu var ekrana yakışıyor sevdiğim aktörlerden biri olacak bu gidişle :D

1|0
    0|0
  • Sherlock performansini beğeniyorum.

1|0
    0|0
  • Harika ! Film&dizilerini hayranlıkla seyrediyorum. Oldukça başarılı bir oyuncu..

1|0
    0|0
  • Saat markası olabilecek bir ismi var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sana katılıyorum keşke onu aynı zamanda 12. doktor olarak da görebilseydik :/

2|0
    0|0
  • ben beğenmiyorum hiç. uyuz bir şey.

0|0
    1|0
  • Doctor rolüne de sherlock kadar yakışırdı eminim

1|0
    0|0
  • son filminde de çok iyiydi

1|0
    0|0
  • Harika bir oyuncu. Birçok performansini izledim. 2011 yılından beri takip ediyorum. Kendine cok daha fazla şeyler katarak devam etti. En son, şu hayatta en sevdiğim aktör olan Johnny Depp le gördüm. Onu bile geride bırakan bir ışığı vardı. Mükemmel bir sesi var. Ve bu adam yaşlandıkça güzelleşmekte. Bir efsanenin en güzel yıllarına tanık oluyoruz. İleri de çocuklarımızın efsanevi oyuncu olarak tanıyacakları az kişiden birisi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...