Rap müzik neden tutulmuyor?

Arkadaşlar rap müzik Türkiye'de neden fazla tutulmuyor? Çoğunuzun dinlemediğini biliyorum.. Nedeni ne peki?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye de zaten düzen bu kim ne görüşlü olursa olsun kapitalizmin etrafında dönüp duruyor çok üzücü birşey nerde isyan nerde başkaldırı yok hiç bir zaman olmayacak tekrar diyorum düzen buysa ben anarşistim hakkımı özgürlüğümü kısıtlayaçak herşeye karşı burdayım...Bizimkiler genelde aşk acısı çektiren müziklere bayılır

2|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Rap dinlerim ama çoook seçiciyimdir. Türk rapçiler maalesef arabeskle karıştırıyor ve bana hoş gelmiyor. Bu nedenle yabancı rap tercihimdir, o da dinlersem...

0|1
    0|0
  • tarzından dolayı sanırım

0|1
    0|0
  • Turkiyedeki rapciler sacma olduklarindan olabilir

0|2
    0|0
    • saçma derken? kaliteli mc'ler var. Amerika da yaşasa baş tacı edilebilecek seviyede olanlar..

• Ben goremyorum, sozler sacma, anlamsiz, ses sacma, muzik sacma.. Sozlerin buyuk bi kismi ask sozleri zaten, bi sure sora beziyo insan, butun rapcilerin sozleri ayni..

• arasıra dinlerim ama kafam sürekli kaldırmaz diye dinlemiyorum

0|1
    0|0
  • çok hızlı..yakalaya bilene aşkolsun .p

1|1
    0|0
  • çünkü çoğumuz apaçi değiliz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ya anlamak için uğraşıyorum içinde çok saçma sözler oluyor bir sagopa iyidir onuda sürekli dinlemiyorum zaten zevk meselesi

0|1
    0|0
  • Cünküsü rap müzigi türklerin stiline uymuyor.. Genellikle bol paça düsük bel düsük pantalon giyen tipler oluyor ki onlarda amerikanlarda cok bulunuyor.. Bizde türk sana müzigi vardir oda amerikanlarda tutulmaz... Yani bende severim zenci işi

0|2
    0|0
  • bilgisayardan iki ses çıkarmak müzik olmuyor

müzikle alakasız ritm, alakasız sözler, hızlı rap yapıcam diye müzik akıldan mantıktan uzak sözler, kafiyeler

sözde gangstalar, donu yerlerde gezen özentiler, herkesin yapmaya çalışması

alakasız bir şekilde rock-metal karşıtı olma (müzik konusunda 250 km yakınlarından geçemezler)

nick saçmalığı

aklınca sistemem karşı çıkmak adına laf kalabalığı yapma, milletin fakirleşmesinden şikayetçi olup kilo kilo altın, pırlanta ile dolaşma vs

uzun zaman önce, nadir insanların yaptığı dönemde ben de bir parçasıydım

rahat rahat diyebilirim ki, saçmalıktan ibaret

0|0
    0|0
  • En iyi Amerikalılar bide Sagopa kajmer yapıyor :)

0|1
    0|1
  • Benim sevdigim muzik tarsi ise kesinlikle nu metal.Rap ile rock iç içe olmali.

Bkz:Papa roach,Linkin park,maNga biraz da pickpocket.

0|1
    0|0
  • Metal/rock müzik de tutmuyor.Nerde aptal pop sarkilari var onlar dinleniyor o yuzden.Serdar Ortac Niye dinler bu insanlar diye sormusumdur hep kendime:)

0|1
    0|0
  • Türkiyede rapciler serseri,ve boş adam olarak görünüyor,bu da halkın o müziğe karşı kötü bakmasına neden oluyor

0|1
    0|1
  • kulağa hoş gelmiyor,en azından bana göre

0|2
    0|0
  • Rap müzik dinlemiyorum Sagopa Kajmer dinliyorum..

0|0
    0|0
  • cok düz çünkü müzik gibi degil normal hayattaki konuşmaların hızlandırılmış hali gibi

0|1
    0|0
  • Rap dinlemem Sago dinlerim..

0|1
    0|0
    • Rapcilerde sagoya rap demiyor zaten.

Yükleniyor...