Böyle gizli kalmış filmler hakkında ne düşünüyorsunuz? Gerçekten gizli mi kalmalılar?

Bi kaç gizli saklı kalmış vahşice filme rastladım geçenlerde.. Böyle filmler hangi psikolojiyle yazılır ve çekilir aklım almıyor.. Örnek olarak The Human Centipede

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Eğitim psikolojisi dersinden aklımda kaldığı kadar cevaplıyorum.Savunma mekanızmalarında "yüceltme" diye bi kavram vardı.Kişide bulunan şiddet eğilimini, ilkel dürtüleri toplum tarafından onaylanmayan davranışları toplum tarafından onaylanabilcek şekillerde yansıtması. Örneğin; insanların canının yanmasından zevk alan birinin testere benzeri bi film çekerek toplum tarafından beğenilmesi gibi.

1|0
    0|0
    • kesinlikle güzel bi çözümleme katılıyorum

• Tşk.ederim. Ben de bahsettiğiniz filmi izliycem . Merak ettim.

Erkekler Ne Diyor 4

• İnsanı hedef alan filmler, aslında karşınıza çıkacak olan insanların gözleri arkasında ne gibi niyetler sakladığını anlatmaya çalışan filmlerdir. Konunun akışından daha çok , insanın o duruma nasıl düşürüldüğü asıl tema ve yaşanan çevrede de gizli kalmış fikirleri olan insanlar bulunur. Bu tip filmlerde kullanılanların ne hale girdiği dikkati çekse de , kullananın onları nasıl o hale getirebildiği daha önemlidir. Belki bir human centipede çıkmaz buralarda ama, bir insanı kullanmayı da iyi bilen , turlu soft zalimliklerine alet eden hiç az değil. Bu sitede bile , bazıları tarafından birşeyler yaşadıktan sonra dahasını zorla yaşayan ve bir tur centipede durumundan kurtulmak isteyenlerin de mesajları var.

Film aslında dogru, gorebilirsek o centipede'ci tipler burada da var. Yeter ki farket ve uzak dur ya da yok et.

0|0
    0|0
  • :D human centipede,o film iğrençti ya,ikinsini beğenmedim ama :/

nasıl bir psikolojiyle çekilsin ya,para psikolojisi işte,ne kadar çok getirisi olursa filmin o kadar iyi.

0|0
    0|0
    • daa izlendiğini sanmıyorum

• Cannibal Holocaust güzelmiş,devam filmide var sanırım,bir bakıyım :)) teşkür ettim

• hepsine bakıcam,böyle filmleri severim :P

• serbianfilm iğrençlik istersen tek geçerim..

0|0
    0|0
  • aklın almıyosa sen bi de a serbianfilm'i izle bakalımda psikolojin nası bozuluyo gör

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...