Pop müzik neden bu kadar çok seviliyor?

Ben sevmiyorum en büyük nedenlerinden biriside altta vereceğim linkteki yazıdır.3'üncü gözünüz kalp ve ruh gözünüzü açıp üzerinizde oynanan manipülasyon'ları farketmeniz gerekiyor. Tüm pop müzik camiası değil tabi Tom Odell Whitney Housten gibi saygın kişiler mevcuttur.Özgür bir birey olmanız dileğiyle bu müziği neden dinlediğiniz sizde ne uyandırdığı ne öldürdüğünü benimle paylaşırsanız sevinirim Sağlıcakla.

Güncellemeler:
Vereceğim linki yazmayı unutmuşum buyurun lütfen. = http://www.kuraldisi.com/zehirli-muzik-a440-hz/
Okumayanlar için kısaca özet geçeyim alıntıyla = Son zamanlarda tekrar 444 Hz’e dönüş ile daha mükemmel dinletisi olan tınılar elde edilmeye başlandı ve bu tınıların sevgiyi artırdığı, en saf haliyle sevgiyi oluşturduğu, iyileştirme özelliği olduğu ve genetik açıdan onarıcı olduğu tespit edildi. Ancak çalışmaların pek çoğu halen güven uyandırıcı değil. Pek çok tını da melodik olmaktan uzak olup gürültülü bir yapıda.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Pop müziğini bende sevmiyorum. Özellikle türk pop müziğini rezalet durumdayız. Ben genelde indie ve new wave , heavy metal seviyorum bu tarzdaki şarkılar bende hayal dünyalarını açıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Egleniyo ve dusunmeye itmiyo insanlarda bunun guzel bisey oldugunu dusunuyo sozlerde anlam olmayinca tabi

0|1
    0|0
  • ben ar en biciyim

0|0
    0|0
  • Ya aynenn cok cok haklisin 👍👍

0|0
    0|0
  • Frank Sinatra diyip gidiyorum

0|0
    0|0
    • linki vermeyi unutmuşum yeni verdim okursanız buyurun linkle ilgili bir soruydu toplumu bilinçlendirmek amaçlı.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...