Kapat

Bu Ankara müzikleri nasıl dinleyen var mı?

ankara müzikleri diye tabir edilen namık turgut ayşe coşkun gibi adamların müziklerini ayıla bayıla dinlermisinz ben hiç dinlemem çok saçma gelir sizce

Güncellemeler:
arabada 5 evde 15 hoşunada giderse agaya beleş bu söz herkes nasıl anlar benim anladığım gibimi +18

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Ankara'nın bağları da

Büklüm büklüm yolları

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• :D aynen yaa one öyle çok iticiler abaza abaza hep bide ankara değil angaraa diyolarya :D valla başkentten soğuturlar adamı onlar ankaradan nasıl çıkmış bilmem :D

0|1
    0|0
  • Dinlemelik degil oynamalik sarkilar onlar :)

0|1
    0|0
  • moral bozukken iyi oluyor nedense en kötü anında bile seni oynatmaya yetiyr bu şarkılar ayrıca ankaralı namık favorim :D:D

0|0
    0|1
  • dügünlerde oynamasi cok iyi oluyor ya

0|0
    0|0
  • Genelde dinlenmiyor oynanıyor :D

0|0
    0|0
  • zaten o senin anladığın gibi +18 bi ifade. ve çoğu şarkılarda da zaten bel altı şeyler vardır bak mesela açın kızlar arayı salıyom kobrayı felan sdçkfsdlkflk ankara bu ya bayılıyorum şu pavyon oyun havaları vs tarzlarına.

0|0
    0|0
  • dinlerim tabi.oynarım da.reco baba vardı bi zamanlar rahmetli:'( her sabah uykumu açmak için onu açıyodum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Şarkıyı bir sanat eleştirmeni olarak dinlersen tabi saçma gelir... Sözlerine odaklanmaktansa, neşe verici ritmine odaklanırsan zevk alabilirsin... Özellikle arkadaş ortamında "hobaaaaa" diyerekten karşılıklı göbek atarsanız tadından yenmez oluyor :)) link TUTMAYIN BENİİİİ, HOBAAAAA YANDAAAAAN :)))

0|0
    0|0
  • valla ben angaralıyım :) ama önceden hiç dinlemezdim,2 yıldır şehir dışındayım şuan o müzikleri çok seviyorum ama bana ankarayı ve anılarımı hatırlattığı için.ama söz kısmı tabi çok saçma ama şarkıdan aldığın mesaj önemli

0|0
    0|0
  • fena değil :)) her zaman değil ama ayda yılda bir güzel gider.. ankaranın bağlarıda büklüm büklüm yolları ne zaman şarhoş oldunda kaldıramıyon kolları :)

0|0
    0|0
  • Ben ankaralıyım

genelde oyun havasını spor yaparken dinliyorum.

cidden morali ve psikolojiyi çok etkiliyor

özellikle dinlenmesi gereken sanatcılar

1-Bülent gökçe

2- mehmet demirtaş

3- oğuz yılmaz

4- etem yeşiltaş

5- hüseyin kağıt

6- peçenekli süleyman

----------------------------------

Bunlar dışındaki diğer sanatcılar soytarı saçma sapan sözlerde şarkı söylüyor.

0|0
    0|0
  • ankara müziğini çok severim ama namık turgut ayşe coşkun hiçbirinide dinlemem

ankara müziğinde sadece sincanlı mustafa taş...

link

0|0
    0|0
  • o zaman sen hiç alkollüyken dinlememişsin alkol al kafan iyi olsun bide öyle dinle adamı nasıl oynatıyorlar :D

0|0
    0|0
  • hayatı tesbih yapmıs sallıyormusum...10 numara sarkı

0|0
    0|0
  • Bir insanın fikri neyse zikride odur.

0|0
    0|0
  • Onların hiç biri Ankaralı değil.. hepsi de çingene

0|0
    0|0
  • hiç dinlemem tam gürültüden ibaret sanat yok bence o müziklerde

0|0
    0|0
  • ben dinlerim ..evet saçmadır ama güzeldir yinede..

0|0
    0|0
  • Ciddiyetsiz , iğrenç Roman müzikleri gibi.

0|0
    0|1
Yükleniyor...