Bu Ankara müzikleri nasıl dinleyen var mı?

ankara müzikleri diye tabir edilen namık turgut ayşe coşkun gibi adamların müziklerini ayıla bayıla dinlermisinz ben hiç dinlemem çok saçma gelir sizce

Güncellemeler:
arabada 5 evde 15 hoşunada giderse agaya beleş bu söz herkes nasıl anlar benim anladığım gibimi +18

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Ankara'nın bağları da

Büklüm büklüm yolları

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• :D aynen yaa one öyle çok iticiler abaza abaza hep bide ankara değil angaraa diyolarya :D valla başkentten soğuturlar adamı onlar ankaradan nasıl çıkmış bilmem :D

0|1
    0|0
  • Dinlemelik degil oynamalik sarkilar onlar :)

0|1
    0|0
  • moral bozukken iyi oluyor nedense en kötü anında bile seni oynatmaya yetiyr bu şarkılar ayrıca ankaralı namık favorim :D:D

0|0
    0|1
  • dügünlerde oynamasi cok iyi oluyor ya

0|0
    0|0
  • Genelde dinlenmiyor oynanıyor :D

0|0
    0|0
  • zaten o senin anladığın gibi +18 bi ifade. ve çoğu şarkılarda da zaten bel altı şeyler vardır bak mesela açın kızlar arayı salıyom kobrayı felan sdçkfsdlkflk ankara bu ya bayılıyorum şu pavyon oyun havaları vs tarzlarına.

0|0
    0|0
  • dinlerim tabi.oynarım da.reco baba vardı bi zamanlar rahmetli:'( her sabah uykumu açmak için onu açıyodum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Şarkıyı bir sanat eleştirmeni olarak dinlersen tabi saçma gelir... Sözlerine odaklanmaktansa, neşe verici ritmine odaklanırsan zevk alabilirsin... Özellikle arkadaş ortamında "hobaaaaa" diyerekten karşılıklı göbek atarsanız tadından yenmez oluyor :)) link TUTMAYIN BENİİİİ, HOBAAAAA YANDAAAAAN :)))

0|0
    0|0
  • valla ben angaralıyım :) ama önceden hiç dinlemezdim,2 yıldır şehir dışındayım şuan o müzikleri çok seviyorum ama bana ankarayı ve anılarımı hatırlattığı için.ama söz kısmı tabi çok saçma ama şarkıdan aldığın mesaj önemli

0|0
    0|0
  • fena değil :)) her zaman değil ama ayda yılda bir güzel gider.. ankaranın bağlarıda büklüm büklüm yolları ne zaman şarhoş oldunda kaldıramıyon kolları :)

0|0
    0|0
  • Ben ankaralıyım

genelde oyun havasını spor yaparken dinliyorum.

cidden morali ve psikolojiyi çok etkiliyor

özellikle dinlenmesi gereken sanatcılar

1-Bülent gökçe

2- mehmet demirtaş

3- oğuz yılmaz

4- etem yeşiltaş

5- hüseyin kağıt

6- peçenekli süleyman

----------------------------------

Bunlar dışındaki diğer sanatcılar soytarı saçma sapan sözlerde şarkı söylüyor.

0|0
    0|0
  • ankara müziğini çok severim ama namık turgut ayşe coşkun hiçbirinide dinlemem

ankara müziğinde sadece sincanlı mustafa taş...

link

0|0
    0|0
  • o zaman sen hiç alkollüyken dinlememişsin alkol al kafan iyi olsun bide öyle dinle adamı nasıl oynatıyorlar :D

0|0
    0|0
  • hayatı tesbih yapmıs sallıyormusum...10 numara sarkı

0|0
    0|0
  • Bir insanın fikri neyse zikride odur.

0|0
    0|0
  • Onların hiç biri Ankaralı değil.. hepsi de çingene

0|0
    0|0
  • hiç dinlemem tam gürültüden ibaret sanat yok bence o müziklerde

0|0
    0|0
  • ben dinlerim ..evet saçmadır ama güzeldir yinede..

0|0
    0|0
  • Ciddiyetsiz , iğrenç Roman müzikleri gibi.

0|0
    0|1
Yükleniyor...