Türkiye'nin en güzel ili hangisi?

Sizce Türkiye'nin en güzel ili hangisi?

Kendi içinde sosyokültürel, tarihi ve turizm açısından değerlendirebilirsiniz. Ölmeden önce gezilmesi gerek dediğiniz iller?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Her bi karış toprağı gezmeye değer.Nasipse böyle bir planım var

0|1
    0|0
    • Aynen. ama özellikle gezip görmek istediğin ya da gezip de çok beğendiğin yerler yok mu?

Kızlar Ne Diyor 9

• Şüphesiz ki Antalya dünyanın en güzel yeri :) millet karla kışla boğuşurken biz denize giriyoruz bu havada :)

1|1
    0|1
    • çok severim antalya yı :) nemi biraz fazla, denizi de aşırı tuzlu ama olsun :) dokuma, konyaaltı, side falan gezdim :) gece hayatı çok güzel antalyanın :D

• O yüzden her köşe başında bim var şok var yazın dayanamayacak gibi olunca atlıyoruz içeri ama alışkınım ben 22 yıldır aynı yerde .. :D Muğlada çok güzel yer cidden.

• =))))) hergün en az 3 kere duş alıyodum :) fazla kalmadım gerçi 22 sene yaşasam belki ben de alışırdım da :D sıcak yine iyidir :D soğuk hiç çekilmiyo :D

• Yeterli birikimimi yaptıktan sonra manisaya yerleşmek istiyorum nedense o şehre tuhaf bir ilgim var hiç gezmek nasip olmadı ama spil dağının dümdüz ovadaki duruşunu seviyorum

0|1
    0|0
    • ew arkadaşım Turgutlu luydu :) manisalı lar çok kurnaz oluyolar :D heheh

çok geçtim manisadan ama hiç gezmedim

• İzmir tabikii...

0|1
    0|0
  • Eskisehir.

0|1
    0|0
  • antalya,bursa,eskişehir,istanbul,edirne,çanakkale,mardin,samsun

0|1
    0|0
  • safranboluyu çok beğenmiştim

0|1
    0|0
  • en güzel kizi deseydin kendimi soylerdim *-* madem ilini sordun cvbim Bursa'm

0|1
    1|1
    • =)))))) olsun böyle de söylemiş oldun :p :D heheh

Bursa yı hiç sewemedim nedense yaa. Bursa nın bence en sevilesi yanı arap şükrü sokağı :D

• ben sana dinsiz birine aşık ol demicem :D Allah gönlüne göre versin.

ama bence kalbindeki bu fesat dan kurtul önce derim. insanları insan oldukları için sevmeyi öğren

• ne fesatligi ne alaka ya neyse tamam

• herkesin kendi memleketi güzel gelir :)

0|0
    0|0
    • yok öyle bişi yaa :D Tunceli liyim ama Muğla yı daha çok severim mesela :D

• muğla da okudum ünw i :) kocaeli de büyüdüm :) memleketin de büyüdüğüm yerin de o kadar etkisi yok üzerimde :D

• bilemiyorum artık bu zamana kadar yakınlarım hep buyudukleri yeri sevmişlerdir daha cok bende içlerinde :D

• 81 l var ama bence sadece 5 tanesi güzel.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 9

• ege ve ak deniz sahillerini çok seviyorum.

0|1
    0|0
  • Şüphesiz istanbul derim Türkiyemizin en güzel illerinden bir tanesi

ben bir ankaralı olarak bunu diyorum 15 ayım orada geçti aşıkların şehri Türkiyenin parisi diyebilirim.

0|1
    0|0
  • Antalyaaa, burnumda tütüyor

0|1
    0|0
  • İstanbul tabikii... Mardin de görülmesi gereken bir şehir...

0|1
    0|0
  • Muğla ve Rize diyorum..

0|1
    0|0
  • Tartışmasız İstanbul.

0|1
    0|0
  • istanbul tabiki

0|1
    0|0
  • Karadeniz bölgesinin her ili güzel.

0|1
    0|0
  • ankara ..

0|0
    0|0
    • Anıtkabir dışında Ankara benim için pek bişey ifade etmiyo açıkcası :)

Neden Ankara peki?

• benim memleketim o yüzden:))ama ankaranın havası suyu bile bi başka bence..

Yükleniyor...