Edebiyat sizin için ne ifade eder?

bu soruyu sormak için yanlış yerde olduğumun farkındayım aslında. çok saçma sapan soruların rağbet gördüğü bir yer burası yine de sormak istedim. kelimeler güzeldir. her biri hazinedir eğer kullanmayı bilirseniz. edebiyat ise kelimelerin ahenkle dans ettiği koca bir derya. edebiyat sizin için ne ifade ediyor?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Merhabalar. Edebiyat aşığı bir insan olarak yanıtlıyorum. Kesinlikle Ahmet Batman ya da vampir romanı okuyup "YHAA BEN TAM BİR KİTAP KURDUYUM." kafasında değilim. Edebiyat kanayan yaramız. Jean-Paul Sartre, Emrah Serbes, Milan Kundera, Yusuf Atılgan, Tezer Özlü, Orhan Veli, Sabahattin Ali, Attila İlhan ve adını sayamadığım onlarca isim onlarca tarz varken neden bu kadar vasıfsız isimler iş yapıyor anlamıyorum. Bugün vasıflı olarak görülen ve de Amerika'da edebiyata dair ders veren Elif Şafak bile yeterli değil benim gözümde.

Edebiyat kanayan yaramız. Düşüncenin genişletilmesi. Edebiyat ciddi iştir, şakaya gelmez.

1|0
    0|0
    • louis ferdinan celinne, bukowsk, ve fante hakkında neler düşünüyosun?

• celine benim efsanemdir. her şey bir kenara çok büyük duyguların adamı

• dediğim gibi ben tek kitabını okudum ve belki de okumadan önce beklentim yükseltilince "abi bu muydu okuyunca ayılıp bayılacağım kitap?" dedim.

Kızlar Ne Diyor 7

• Benim için duyguları aktarmak anlamına geliyor

0|0
    0|0
  • Edebiyatı severim. şu an tam da edebiyat çalışıyordum, ara vermiştim. Miss gibi edebiyat varken ben niye problemlerle ugrasayim ki :-(

0|0
    0|0
  • Keske sitem etmeseydin :)

0|0
    0|0
  • bitmek bilmeyen ve anlamını bir türlü anlayamadığım korkunç destanlar aklıma geliyor lise yıllarından kalma. Hiç sevmezdim ayıptır söylemesi.

0|0
    0|0
  • duyguları

0|0
    0|0
  • Pek sevdiğim söylenemez ama şiir kısmını severim

0|0
    0|0
  • Güzelliği belli bir estetik anlayışını ifade ediyo benim için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• duyguları yazıya dökmek.. daha doğrusu klavye yardımı ile bilgisayara yazmak desem günümüz için daha doğru olur..

0|0
    0|0
Yükleniyor...