Klasik müzik dinleyen var mı?

Aramızda klasik müzik dinleyen ve film dizi kültürü olan arkadaşlar var mı ? Hiç reel de karşılaşmadım da. Tamam yalan olmasın sadece 1 kişi ile karşılaştım o da en iyi dostumdur zaten. ))))

Güncellemeler:
Hemcinslerim ortalarda yok , zaten avrupada gençler arasında klasik müzik dinleyen kişi eşcinsel damgası yiyor. Bizim ülkemizde de mi öyle görülüyor ne acep ?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Film dizi kültürüm fena değil...Klasik müzikse sürekli olmasa, eğer mutluysam tercih ettiğim bir müzik türü...

Ayrıca, yaptıkları müzikler kadar, hayat hikayeleri de etkiliyor beni...Müziklerini yaşadıklarını düşünerek dinliyorum..:) Beethoven mesela..O yalnızlık ve mutsuzlukla yaşarken, nasıl bir deha ki bu hisleri müziğiyle aktarabiliyor..

Dizi kültürü açısından, bilirim ama izlemem dediğim çok dizi var. Daha çok korku ve bir dönem de polisiye dizileri izlerdim csı gibi..Hatta Türk dizilerinden Kanıt da sevdiğim dizilerdendir...

Film kültürüne gelince, çılgınlar gibi izlemediğimi itiraf etmem gerekir. Yönetmen hafızam yoktur fakat bir filme takıldıysam, aynı yönetmenin veya oyuncunun diğer filmlerine de yönelirim..

Eski filmleri çok severim, izlemediklerimi de merak ederim..:)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ne zaman üzülsem, sinirlensem ve kendimi yalnız hissetsem mutlaka klasik müzik dinlerim..

Çok iyi geliyor :) olmadı alır kemanımı kendim çalarım..

0|1
    0|0
    • Kıskandım sanki biraz hafiften yani galiba. )) Keman ha iyiymiş.

• Kendime güvenim yok bu konuda riske atamıyorum dersleri. Ayrıca yurtdışındayım istesemde burada öğrenemem. İnşallah bir gün öğreneceğim. )))

• Ben de yurt dışındayım :)) inşaAllah öğrenirsin diyeyim o zaman

• klasik müzik severim

0|1
    0|0
  • Arvo part, brahms, rachmaninoff, joe hisaishi, p. Glass

0|2
    0|0
  • sınırlendıgımde sakınlesmek ıcın dınlıorm ınanın cok ıyı gelıo

0|0
    0|0
  • Ben

0|1
    0|0
  • Rossini dinlerim zaman zaman

0|1
    0|0
  • Hayir dinlemiyorum

0|0
    0|0
  • evet dinliyorum çok severim

0|0
    0|0
  • Kelt müzik tercihim.

0|0
    0|0
  • hayır dinlemiyorum.Önyargım da yok ilgimi çekmiyor sadece dinleyene niye dinliyorsun demem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• klasik müzik sevmeyeni adamdan saymam.anlayacak bir kültüre gerek yok,kendini müziğe bırak.huzur verici.trt radyo 3 doyurucu bu konuda.

0|1
    0|0
  • Telefonumda bile klasik müzik parçaları hep kayıtlıdır. Temposu değişen inişli çıkışlı parçaları tercih ederim. Sanatçı takintim yoktur ama ağır tempolu parçalara pek tahammül edemem.

Ayrıca tarihi ya da kültürel bilgi içeren kitaplar okurken bin auro frekans yüklü klasik müzik ve barok parçaları dinlerim.

Sinema ve diziye gelince... Cnbc-e ve e2 de alt yazılı kaliteli filmler diziler yayınlanıyor. Sezonuna göre Dr. Who, Dexter, intersect vs.

Profil resminden anladığım kadarıyla sen de aynı dizilere, haftada bir geceni ayiriyorsun :)

0|1
    0|0
    • Üstad sen çok yaşa. ) Ben dizileri filmleri internetten takip ediyorum bu yüzden her günümü ayırıyorum maalesef keşke haftada bir gece olsa. )) Her ne kadar geleceğimi biraz riske soksa da izlemeden edemiyorum.

• Internetten takip etsen de hergün fazla bence. Risk aldığının farkindasin madem günde 2 saatten fazlasını ayırma derim. Bir iki sene biraz kısıtla, ıstediğin düzeni kurunca GOY VER GITSIN.

:)

• Aynen öyle yapmayı düşünüyorum bu hafta içerisinde bir düzene gireceğim programlanan robot gibi olacağım. )

• vivladi severim.

0|0
    0|0
  • Hakkını verdiğim söylenemez, boş da değilim. Film, dizi kültürü dediğin şey her filmi takip etmekse hiç merak etmedim bak :D Ama daha derinlemesine diyorsan o da yok. Müziğe olan ilgimden az buçuk fikrim var o kadar :)

0|0
    0|0
  • ilginç, ne kada şanslı

0|0
    0|0
  • Film ve dizi pek sevdiğim söylenemez, nadiren ilgimi çeken bir film olursa (tarihi filmler ya da belgeseller ilgimi çekebilir) izlerim. Klasik müzik severim tabii niye sevmeyeyim bu aralar biraz pop ilgimi çekse de (bazı birkaç parça), en çok zevk aldığım müzik türüdür, jazz'da severim. Klasikte en çok vivaldi'nin four seasons (kış... ama diğerleri de iyidir) ve la folia'sını severim.

0|0
    0|0
    • Neden böyle bir soruya gizli cevap verdiğini sorabilirmiyim?

• :)) Alışkanlık olmuş... (Refleks)

• Film, dizi kültürüm yok pek. Aslında biraz zaman kaybı gibi görmüyor değilim hani. Oturup 2 saat film izleyeceğime kendimi başka yönlerde geliştirmeyi yeğlerim.

Klasik müzik severim ama Jazz, Blues daha bi' hoş geliyor. Severim, çalarım... Hoş.

0|1
    0|1
Yükleniyor...