Feridun Düzağaç sevenler kimler?

Feridun Düzağaç dinlerken derinlerde bir yerde bir parçanın koptuğunu hisedenler kimler?Çok büyük bir sanat adamı olduğunu düşünüyorum.Hakettiği değeri görmediğine inanıyorum.Bunun gibi bir çok sanatçı var.Neden bu insanlara hakettikleri değeri yaşarken göstermiyoruz?

Güncellemeler:
kimse kimsenin herşeyi olamazmış..di'li geçmişten tek yaramsın sen...sensiz kimse miyim kimsesiz miyim bilmem...
ah ötekim tatlı şaşkınım..gel sen inanma benim her sözüme..kelin merhemi olsa sürmez mi..aşkın yüzü olsa güleri yüzüme..dilin yaresi pek acıtmaz..aşk yarasından yoktur öte..öyle her çiçekten bal alınmaz..niyet oynaktır dikkat et nefsine...

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• Çok iyi, kaliteli bir sanatçı ve çok iyi bir Beşiktaş taraftarı.. Konuşma stiline hastayım o adamın..

link

Belki güneş bir gün bizim için doğar

Belki korkuları hayallerimiz boğar

O masal günü gelinceye kadar; susuyorum

Susadıkça yüzün düşer aklıma

Korkar oldum düşlemekten

Adını anarım çoğalır sesim

Konuşmaktan düşünmekten özlemekten

Kimse kimsenin herşeyi olamaz-mış

Di'li geçmişten tek yaramsın sen

Sensiz kimse mi kimsesiz miyim bilmem

Hiç bilmek istemem;

Hatta düşünemem

Gel bak bir elimde gökyüzü var hala

Ötekinde kayıp giden yıldızlar la la

Korkular da benim umutlar da

Beni bırakma...

1|0
    0|0
    • kimse albümlerini almıyomuş.son konserinde biraz sitem etti.bunu dile getirmekte haklı mı bilmem.haklı sanırım.biliyoruz ki manken şarkıcıların bile albümlerini alanlar var:/

• adam sanatını icra etmeye çalışıyor ama sistem onu sanatını bir meta haline getirmeye itiyor sürekli ve hala direniyor.. o bu kadar direnirken paralel düşünen insanların onu yanlız bırakmasından şikayetçi bence.. kral bi adam, saygı duyduğum bir adam.. özellikle düşünceleri tam beni resmediyor.. boş ver ya sen onları.. eller havaya takılsın millet.. biz yeteriz salla :)))

• aynen öyle...

Erkekler Ne Diyor 16

• ben. nadas favorimdir. özellikle " hiç bi şey diyen bi cümlenin ortasına terk edilmiş bi kelimeyim" sözü...

1|0
    0|0
    • nadas çok güzel...güzel demek yetmez ama.hazır cevap da benim için fazla anlamlı...beni bırakmaya taktım bu aralar nedense...

• feridun düzağaç adam gibi adamdır.söylücek sözü vardır.şarkıları kendine özgüdür.sırf albüm yapmış olmak için yapmaz.fakat ülkemizde dımtıskıçtıs müzik yapmadığın sürece tutulmazsın.bu adam da onun ceremesini çekiyo.

ne kaybetmeler buldum ben

bir elim bile kayıp gitti ötekinden

her şehire bir çakıl taşı fırlattım

aslında hiç olmayan denizimden

0|0
    0|0
  • En çok konserine gittiğin türk sanatçı olmakla birlikte Feridun Düzağacın tek dezavantajı sadece belirli zamanlarda dinlenebilmesidir. Yoksa normal zamanlarda keyifle dinlenemiyor. Ayrıca onun jenerasyonunda daha iyi söz yazabilen bir sanatçı daha olmadı, en azından ben bilmiyorum. Favorilerim İçimden Şehirler Geçiyor ve Adı Sevda.. Özellikle ikincisi adamın vicdanını sinkaf edip atar bir kenara.. Bu yüzden her zaman dinlenemiyor.

0|0
    0|0
  • ben kısaca feee deee

1|0
    0|0
  • Dinlediğim bir tane parçası var başka da dinlemiyorum.

Düşler Sokağı

0|0
    0|0
  • Kendisi bu ülke için önemlidir bunu anlayan azımsanmayacak kitle var lay lay lom şarkısı ve sanatçısı değildir! konuşma uslubu çok iyidir

0|0
    0|0
  • Böyle sanat adamları daha çok medyada görülse daha çok ilgi olurdu ve belki ülkemize katkısı olurdu buna eminim.Saçma sapan insanları gündeme getirerek bu saçma insanların saçmalıklarına değer veriliyor buda insanları sanattan uzaklaştırıyor.

0|0
    0|0
  • Kaliteli adamdır severim. link

0|0
    0|0
  • ... Kendine özgü bir tavrı olan,tamamen müzik yapmak adına var olan,çok iyi bir sanatçı.Kitleside bunun farkında.Bu tip sanatçılar çok fazla yok,ama çok sağlam sevenleri var.

0|0
    0|0
  • Küllerimden doğarmıyım sana karşı ...

0|0
    0|0
  • Ben

0|0
    0|0
  • Mutlaka bir sebebi vardır ama bunu biz dışarıdan gördüğümüz kafası ile biliyoruz.

0|0
    0|0
  • çok bilmiyorum ama adamın şarkılarını seviyorum yani...

0|0
    0|0
  • f.d

0|0
    0|0
  • Ben :)) Hatta en sevdiğim sanatcı... Ahh alev alevv..

0|0
    0|0
  • Ben burdayım

Heleki lavinya müthiş...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• lavinya

beni bırakma

müthiş bende seviyorum

üç ayrı şehirde konserine rastlamıştım hepsinede gittim:)

0|0
    0|0
    • kimse kimsenin herşeyi olamazmış...di'li geçmişten tek yaramsın sen...sözlere bak!ben geçen hafta gittim en son konserine.bu cuma yine bir konseri var belki yine gidicem.

• bence senin ki değişik:)

• Gel bak , bir elimde gökyüzü var hala

Ötekinde kayıp giden yıldızlar la la

1|0
    0|0
  • beni birakma sarkisini severim

1|0
    0|0
  • evet bende çok severim hatta face profilimde bile belki güneş birgün ikimiz için doğar o masal günü gelinceye kadar susuyorum yazıyor :)))

0|0
    0|0
  • Gel taniialim önce

Ben kisaca f.d :)

Ama sen bana uzun uzun

Seni seviyorum de

Bir çok şarkısı yıllar geçse de tazeliğini koruyacaktır. Çok kaliteli bir sanatçı.

0|1
    0|0
  • ben ...özellikle şu şarkısına hastayım..

link

0|0
    0|0
  • ben ben ben

0|0
    0|0
  • Dinlendirici bir sesi var, severim.

0|0
    0|0
  • Beni Birakma en cok sevdigim sarkisi..

0|0
    0|0
  • Severim. Alev alev şarkısına bayılırım

0|0
    0|0
  • Ben ben alev alev sarkısına bayılırım

0|0
    0|1
Yükleniyor...