Sizce dünyadaki en kaba dil hangisi?

Size konuşma açısından en kaba gelen dil hangisidir?

0|0
18|45

En İyi Erkek Görüşü

• arapca ya da farsca bence

4|2
    3|8

Erkekler Ne Diyor 44

• slav dilleri çok kaba geliyor bana.

3|2
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir. lehce farkları vardır. bir kız japonun cinlinin konuşmasıyla erkek cinli ve japon konusması farklıdır

bir alman erkeginkiyle kızın farklıdır.

Sesi kaba ve kalın cıkanlar dili mahveder diyebilirim

1|0
    0|0
  • ankara çin çin bebeleri

4|2
    0|0
  • Fransızca. Filmlerde, dizilerde bile ileri alıyorum Fransızca konuşulan sahnelerde. Barzoluğun dili olaydı, o dil Fransızca olurdu.

1|2
    0|0
  • Dilden anlayan biri olarak almanca ve fransızca.

2|1
    1|0
  • Konuşana bağlı. Almanca kaba bir dil ama güzel bir kız konuşuyorsa iş değişir.

2|0
    0|0
  • ben kesinlikle kürtçe derim.. yanımda bi çok kez konuşurken şahit oldum resmen kavga eder gibi bi konuşma

4|0
    1|1
  • Fransızca resmen takoz gibi geliyor bana. Güya Dünya' nın en kibar dili imiş. Hiç bir dili beğenmedim İngilizce hariç.

2|1
    0|0
  • arapça kaba değil... türkçeye de oldukça yakın çünkü çok fazla arapça kökenli kelime var dilimizde... mektep kitap katip kütühane... aynı kökenden mesela.. rusçayı kaba buluyorum ben ...

0|2
    2|0
    • Kaba, hem de çok kaba Arapça, Türkçe de kaba zaten kibar değil ki :D

• tiksindiğini bildiğim için "...aklın belirlesin kabalığı, ideolojik kalıpların değil..." diye bir cümle kullandım ya...

• Senin kadar bilgisiz birini görmedim, arapça değil de rusça yazılsa rusça mı kutsal dil olacaktı?

• Arapça ::::

2|0
    1|2

• 1|0
    1|1
  • Bende kürtçe diyorum...

4|1
    1|2
  • aslında Çin ce (Çince derken Çin de 250 dil konuşulur).. ses telleri kalın biri cümleleri kursunda göreyim.. :)

1|0
    0|1
  • almanca sanırım

2|0
    0|0
    • Çok ilginç, bence en kaba dil arapça, almanca'nın eyaletlerine göre telaffuz farkı var çünkü :D

• bilmemki ben fenerbahceli daumdan biliyorum kötüydü yani .d

• almanca ama çok güzel oluyo konuşması:))arapçada kaba dil olabilir.Aşa müslümanım.Ben sadece konuşma tarzından bahsediyorum

1|0
    0|0
  • almanca ve fransızca özellikle almanca kızlara hiç güzel gitmiyor fazla kaba

2|0
    0|0
  • almanca...

1|2
    2|0
  • isveççe ayrıca kıbrıs şivesi de bana kaba gelir nedense.. almanca da nazik sayılmaz. ne demişler: sevgilimle italyanca, eşimle ispanyolca, kaynanamla almanca !

0|1
    2|0
    • İsveççe en kibar dillerden birisidir hatta çoğu kişi gay gibi konuşuyorsunuz diyip dalga geçer

• Farsca almanca

2|0
    0|2
  • isveçce ve norveçce ama hoşuma gidiyor :D dinlemesi güzel yine de :D

1|0
    0|0
  • japonca kaba gelıyor bana resmen kufreder gıbı konusuyorlar...

2|0
    0|0
  • yerel afrika dilleri

2|0
    0|0
  • kesinlikle macarca! başka hiç bir dile benzemiyo, ve inanılmaz kaba geldi bana.

1|0
    0|0
  • almanca olabilir. şu ana kadar duyduklarım içinde.

1|2
    2|0
  • literatüre göre en kaba dil Almanca imiş

1|2
    2|0
  • Bence kürtçe ve zazaca

3|0
    1|1
  • Slav dillerini sevmiyorum.

2|0
    0|0
  • Almancaaaa ama adamlara yakışıyo zaten bu dil makina gibi insanlar:)

2|0
    0|0
  • Almanca en kaba bence. Fince de bir süre dinledikten sonra baş ağrısı yapmaya başlıyor acaip uzun kelimeler var ve çok tekdüze.

1|2
    1|0
  • Arapça tarzı diller bana kaba geliyor

2|0
    1|2
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 18

• almanca ve kürtçe çok kaba geliyor. sanki konuşanlar her an kavga edebilirmiş gibi.

2|0
    1|1
  • once japonca ve cince. sonra almanca.

japonlar ve cinliler cok hizli konusuyor. sinirime dokunuyor.

fransizlarin bazi aksanlari kaba yalan yok.

ruscaya ozel ilgim vardir. o rleri bastirmalari. hele hele ingilizce konusurken dahi bastirmalari cok sevimli. :-). hos kendileri de sevimli. araplari sevmesem de arapca kaba gelmez. farscayi da severiz. sorun yok.

1|0
    0|0
    • Ben de rusların aksanından tiksiniyorum hatta bi rusla konusurken ingilizce dalga geçip ben de -r'leri bastırırım :D

• tiksinme derecesinde takintilarim hic olmadi. sadece japonlarin ingilizcesini anlayamiyorum. ruslar cici insanlar. yanaklarini mincirasim geliyor onlar rleri bastirdikca. amerikandakiler de rleri bastiriyor konusurken. en guzeli ingiliz aksani. onlar da tukurerek konusuyor hos :D. aaaman bananeyse.

• birazdan burası dil faşizanlarıyla dolacak.

kaba dil yoktur senin onu algılayış şeklin vardır. evet şimdi gidip çay koyabilirsin.

1|1
    0|0
    • ben de paranoyaklaşayım mı bazıları gibi? beni mi takip ediyorsun he? evet evet ediyorsun. ben süperim ondandır. defol git

sşdfksşdkfşsfks

öyle random açtım cevizlim yeni güzel soru yok pek

• almanca olabilir

1|2
    0|0
  • Almanca hakikaten aksağan olarak kaba geliyor kulağa

0|1
    0|0
  • Arapça , farsça vs bir yana . Çince kesinlikle ~

1|0
    0|1
  • Avusturya almancasi evet ama gercekten bir alman almanca konusunca o kadar kaba gelmiyor ki kulaga..

1|0
    0|0
  • Çince bir fena zaten ıyaaa hayttt diye bir tekme atacaklar sanıyorum konuşurlarken :)

Almancayıda yeni yeni öğreniyorum konuşması ölüm ama tınısı çok hoş sevdim ama baya kaba çıkıyor sesler :)

0|1
    0|0
  • almanca telaffuz edildiğinde zaman biraz kaba olabiliyor. ama bazı kişilerde cidden çok harika konuşuyor. yani biraz aksanla ilgili. bozuk bir aksanla konuşalan dil dünyanın en kötü dili gibi oluyor :)

0|2
    0|0
  • Almanca ...

1|0
    0|0
  • almanca kaba..

1|1
    0|0
  • almanca

0|1
    0|0
  • Arapca.