Barış Manço mu Ahmet kaya mı?

Seçim sizin sadece sanat ve müzik siyaset i karıştrmayn lütfen 😉😉

Güncellemeler:
Cevaplardan anlaşılıyorki ikiside muhteşem yorumculardı evet farklı kulvarda ama her nesile kendilerini dinlettirecek bildiler anketen galibi çok az bir farkla Barış Manço ölümüne tek göz yaşı döktüğüm sanatçı ama Ahmet kaya gibi bir üstat ta bir daha gelmez 😉😉

1|0
26|25

En İyi Erkek Görüşü

• ikiside büyük sanatçıydı :) ayrım yapamam :) tarzlarıda farklı zaten farklı kulvardalar allah rahmet eylesin ikisinede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

Erkekler Ne Diyor 24

• Barış Manço...

0|0
    0|0
  • Barış Manço, adamın dibi.

0|0
    0|0
  • saçma bir kıyaslama bence çocukluğumun şarkıları barış manço'nun şarkıları şu an Ahmet Kaya dinliyorum mesela.

0|0
    0|0
  • Şaka mı bu? Tabii ki Barış Manço. Barış Manço dünyaca tanınan bir sanatçıydı ve çok sevilirdi.. Ahmet kaya yı kim tanıyo?

1|0
    1|0
  • Ahmet kaya kim l*n .

1|0
    1|1
  • Barış Manço

0|0
    0|0
  • Barış Manço ile Ahmet Kaya'yı bir tutmak yerinde bir karar mı sence :D tabiki Barış Mnaço <3 Ahmet Kaya'nın da iyi şarkıları var yok değil...

0|0
    0|0
  • Barış Manço tabikide

0|1
    0|0
  • Baris Manconun sesin çok seviyorum ama Ahmet Kayayi da dinlerim bilemedim ki

0|0
    0|0
  • onlar ikisini aynı kefeye koyman saçmalık

0|0
    0|0
  • Bu şey gibi olmuş;Mor ve Ötesi mi Adnan Şenses mi? gibi. Yani farklı kulvarlar, farklı tarzlar.

0|0
    0|0
    • Farklı olduğu nu biliyorum dostum hangisini çok dinlersin hangisini dinlerken sesi senden alır 😉

• İkisi de alır;durumuma, ruh halime göre değişir :) Tercih yapamıyorum :)

• Biz apoşu özledik diyen bir karaktersiz ile Dünya'ya eşi benzeri bir daha gelmeyecek olan Barış MANÇO'yu kıyaslamak bile anlamsızca...

0|0
    0|0
    • Siyaset yok dostum sadece sanat lütfen 😉😉

• Ahmet kardeşim bendn fazla vatancı olamasın ama kum gibi kafama sıkar giderim pasaklı kontes Vs Vs çok iyi yorumlar şafak türküsünü soylmedim bile 😉😉

• Vallahi biz apoyu özledik onu da dinledin mi? Dinleseydin keşke...

• İksinin söylediği tarz farklı bu da demek oluyor ki ikisini karşılaştırmak yanlış

0|0
    0|0
    • Şöyle diyelim birini daha çok seversin ama hangisini 😉😉

• Benim enlerim yoktur ikisinin türüde farklıdır ikisinin şarkılarınıda beğenirim senin yaptığın şu gibi olmuş Messi mi Muslera mı gibi

• barış manço

0|0
    0|0
  • Muzik tarzlari farkli yakniz bunlarin ama dersenki birini sec ahmet kaya tabikide

0|0
    0|0
  • Adamlik baris manco... ses ahmet kaya

0|0
    0|0
  • Ahmet kaya candır

0|0
    0|0
  • Valla ikiside.😄

0|0
    0|0
  • barış manço

0|0
    0|0
  • Ahmet Kayaa❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

0|0
    0|0
  • barış manço diğerini tanımıyorum

0|1
    1|1
    • Knka vardı ya hani bir karektersiz faşist almanya dan Türkiye ye laf eden onu diyor.

• @kaseterk insan mı oluyo onlar bir zamanlar tvde havlayanlar vardı ama neyse

• barış mançoyu daha çok severim. ahmet kayayı pek tanımıyorum hakkında fazla bilgim yoktur.

0|0
    0|0
  • havuçmu patlıcanmı

0|0
    0|0
  • ikiside candır kardeşim ♥

0|0
    0|0
Yükleniyor...