Suicide Squad hakkındaki düşüncelerinizi alabilir miyim sevgili dostlar?

Jared Leto diyorum, Margot Robbie diyorum başka da bir şey demiyorum.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Jared Leto bence Joker rolü için muhteşem bir seçim adam rolü için her şeyi yapıyor genelde kült filmlerde oynadığından dolayı ekstra seviyorum bu adamı bazıları tutturmuş bir heath ledger değil bir heath ledger değil diye ne yapalım adamı mezarından mı çıkarıp oynatsınlar? Diğer yandan margot robbie tam bir harley olmuş acayip çekici çizgi romandaki gibi yaramaz bir harleydir umarım :D yani anlayacağın beklentim büyük..

0|0
    0|0
    • Tamamiyle katılıyorum :) Heath Ledger kalburüstü bir oyuncu, evet. Ama bu demek değil ki ondan sonra hiç kimse Joker'i oynayamaz. Jared Leto'dan çok ümitliyim. Ayrıca Harley mükemmeeel olmuş, bayıldım.

Erkekler Ne Diyor 6

• Heath ledger baya iyiydi ama hayatını kaybetti keşke o oynasaydı tekrardan ama jared leto da fena olmaz

0|0
    0|0
    • Heath Ledger muhteşemdi ya. Ama Jared Leto'dan da çok iyi bir performans bekliyorum ben.

• hiç diilse nolan yönetseydi filmi :(

• O ne kizim

0|0
    0|0
    • David Ayer'ın yönetmenliğini yaptığı 5 Ağustos 2016'da vizyona girmesi planlanan Dc Comics yapımı film.

• zaten o dediklerinden birsey anlasılmadıgı icin şu an kendimi kültürsüz hissedemedim kusura bakma...

0|0
    0|0
    • Hissetmene de lüzum yok zaten. şu an çok bilinen bir proje değil. Bilenler varsa diye yazdım.

• Taşıyamassın kasanı sora motoru 1.3 ten 1.6 ya mı cıkarmak istiosun

0|0
    0|0
  • Çıktı mı o film? :D

0|0
    0|0
  • iyidir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• jared leto mr. nobody'de oyunculugunu kanıtlamış bir oyuncu ve en sevdiğim gruplardan 30 seconds to mars'ın solisti. Olağanüstü bir yetenek. Bu konularda fikri olmayan insanların çamur atması çok doğal ama ben psikopat yönü ağır basan joker rolünde bir tarih yazacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Fazlasıyla katılıyorum. O adamın içinde olduğu kötü bir şeye şahit olmadım ben.

Yükleniyor...