Kitap ve film önerebilirmisiniz?

Merhabalar,

Bu yaz tatilini iyi değerlendirmek istiyorum. Kaliteli kitaplar ve filmler önerebilirmisiniz? Konusu farketmez. Siyaset, roman, aşk, kişisel gelişim, psikoloji vb... Her konu olabilir.

Teşekkür ederim.

Herkese iyi geceler 😊

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Albert Camus, Franz Kafka oku film olarak ne türleri seviyorsun

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Daha çok dönem filmleri, siyasi filmler, psikoloji ile ilgili filmler...

• Çooook teşekkür ederim!!!

Erkekler Ne Diyor 8

• Piyanist

1|0
    0|0
  • Ahmet akgunduz-hakkin hatiri âlidir

0|1
    1|0
  • hobbit serisini izleyebilirsin ya da yüzüklerin efendisinin ya da harry potter serisini izleyebilirsin

0|0
    0|0
  • psikoanaliz ben yazdım

0|0
    0|0
  • Elysium

0|0
    0|0
  • Uyumsuz

0|0
    0|0
  • Apocalypto izle

0|0
    0|0
  • film esaretin bedeli...
    kitap bazı yaralar sardıkça kanar orhan pamuk..

0|0
    0|0
    • Bu sözü Yarali kitabinda okumustum... Demek Orhan Pamugun kitabindanmis odaa...

• Captain Corelli's Mandolin, izleyeceğim! The Pianist, onu da izleyeceğim, listemin başında yer alıyor.

• albay subayın önüne yuvarlanan konserve kutusu bu anı unutma ben çok gülmüştüm bir de duvardan atlatığındaki o ugh sesi :D beni o filme hayran bırakan sahnelerdir... (pianistte)

Kızlar Ne Diyor 7

• İncir kuşları ^^

0|0
    0|0
  • coen brothers filmografisine bir göz at istersen. çok sıkı filmleri var. onun dışındaki naçizane önerilerim haneke, lars von trier, david lynch filmleri..

kitap olarak da
    -yüzyıllık yalnızlık (gabriel garcia marquez)
    -saatleri ayarlama enstitüsü (ahmet hamdi)
    -koku/üç buçuk öykü/kontrbas (patrick suskind)

0|0
    0|0
  • As Maça çok güzel bir kitap okuyabilirsin :) Suyu Yıkayan Bilge de çok iyi, felsefe ama yinede hikayeleştirilmiş benim hoşuma gitti. Kuklacı Çocuk da Yahudi katliamından bahsediyo o da romanlaştırılmış güzel bir şey, hiçbirini okuduğundan pişman olmazsın :)

0|0
    0|0
  • Lux serisi ya da melez sözleşmesi favori kitaplarım film olarak romantik komedi istersen bir erkek on günde nasıl terk edilir fantastikse karayip korsanları korku ruhlar bölgesi olabilir

0|0
    0|0
  • Project almanac diye bir film var benim hosuma gitti konusuna bak izle istersen

0|0
    0|0
  • kitap hamlet film the pianist

0|0
    0|0
  • yunus günçe kafamda böcekler var

0|0
    0|0
Yükleniyor...