'Cennetimden bakarken' bu filmi izleyen var mı?

bu film beni çok etkiledi.. 14 yaşında bi sapık tarafından cinayete kurban giden bi kız ve iki dünya arasında kalmış gelgitler.. bu film hakkında sizinde fikirlerinizi almak istiyorum..

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• bence cok keyifliydi ama bazı sahneleri ağır buldum ...duygusal anları ise etkileyciydi...biraz sıkılabilior insan izlerken adamın omzuna buz düşmesi ve ucurumdan yuvarlanması ütopik bi sahne olmasına rağmen allahından bulması ii bi sondu yine :=))

1|0
    0|0
    • bende çok etkilendim kızın ölüsü bulunmaması da pek olmamış.. ama o dier küçük yaşta öldürülen çocukları gösterdiği sahne.. yani bunlar gerçek hayatta böle şeylerin olması çok can sıkıcı..

• ya sanat olsun diye değil gülmek için izliom :D

• peki bakalım diorum ya sanat yani emek var sonucta :))

• film beni içine çekmişti..o adamı öldürmek istedim,kıza yardım edebilmek filmi izlerken annemlerin tür k filmi izlerkenki hallerine büründüm :)) sesimle yardım etmeye çalıştım...Ayrıca kitabı da vardır..

1|0
    0|0
    • hele o kızkardeşi girdi ya içeri o adam onu yakalıcak diye hop oturup hop kalktım.. adamın boğazını kesmeleri gerekiyordu öyle basit bi ölüm yakışmadı ya :s

• eeeh filmin adı "cennetimdan bakarken" yanii fazla vahşete gerek yok..ne de olsa gideceği yer belli..

• sopranos ta ki christopher moltisanti oynuyor bir kere.izlemiştim fragmanı görünce hatırladım:)

0|0
    0|0
  • İzlemedim bilmiyorum ama Optimuss biliyordur ona sor :D :D

0|0
    0|0
  • sen neden böyle sapıklı cinayetli tecavüzlü filmlerden hoşlanırsın? izlemediğim için bilemiyecem

0|0
    0|0
    • ne alakası var başlığında öyle sapıkca bi cinayet olduğumu yazıyor ?

• sapık tarafından cinayete kurban giden kız diye giriverdin yaaa...

• ya filmde öyle sapıklık yok ama çocuğu öldüren adam sapık yani belli :D

• ismini biliyorum ama nedense "izle beni" der bi havası olmadığı için izlemedim )))

0|0
    0|0
    • daha ilgi çekici olabilirdi filmin adı

• teşekkür ederim bi ara bakarım :) ama öyle cezaevi falan hiç sarmıyo beni ya

• çok eski bi tarihetki cezaevi olduğu için tek katlı, polis karakolu gibi

film sürekli hapishanede geçmiyor :)))

• Film Konusu İtibarıyla da Çok Çekici Olmakla Beraber Saoirse Ronan'ın Susie Salmon Rolündeki Oyunculuğu Paha Biçilemezdi.

0|0
    0|0
  • hayır izlemedim..

0|0
    0|0
  • hayır izlemedim daha

0|0
    0|0
  • hiç sevmiyorum bu filimi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Filmin konusu ilgimi çekti, izleyeceğim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...