Kapat

Bir kitap yazsaydınız konusu ne olurdu?

Kafanızda mı kurgulayıp yazardınız yoksa arastırıp gercek hayatta yaşanılanları mı?

0|1
14|35

En İyi Erkek Görüşü

• Ellerinin üstünden motor ile geçilen Doğu Türkistanlı çocuğun ve eline vurulup sattığı sakızlar yakıldıktan sonra ağlarken vurulan Mısırlı kızın mutlu olduğu bir kitap yazardım herhalde

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 34

• üşenmezsem sümük gibi yapışan lapacı insanlar hakkında olacak ilk kitabım. kafamda bitti zaten kurgusu da çok üşeniyorum yazmaya. kim yazacak, kim imla hatalarını düzeltecek, kim basacak. hayat çok zor mk :(
    neyse sorunun cevabı otobiyografik roman.

1|0
    0|0
  • ikisini birleştirerek yazardım, yazdımda ama yayım evi sponsor referans lazım banaaaaaaaa, arafta geçen bir romanım var 3seriden oluşan adıda araf, öldükten sonra insanların arafta nasıl diriltildigini, orda zamanın nasıl gectigini, anlatıyor mesela dünyada 30 yıl yaşadıysan arafta 30 yıl uyuyorsun sonra uyandırılıyorsun, dünya tüm ölenler le orda tanışa bilme imkanın var atatürk hitler, büyük sanatcılar gruplar ve meleklerle tanışıbilme imkanın var mesela azrail, mikail, cebrail, tabi bir kurgu icinde ilerliyor, kahramınımızın agzından kahramanın adıda kuzey, yani ben bile okurken keyif alıyorum kendim yazmama ragmen fakat basmak icin imkanım yok. ve spoillervereyim ileride belki baasılır okursunuz, temel ana teması azrailin arafta kendini öldürmesi ve mikailin suru üflememesi, bu yüzden kıyamet kopmuyor, ve kahramanın macı kıyametin kopmasını saglamakki herkes cennete girsin cünkü araf karanlık bir çöl, böyle işte heyecanlanıp anlattım azıcık..

0|0
    0|0
  • Ben hem kafamda kurgulardım birazda gerçek hayattan Alıntı yapardım konusu konusu ne olsun Hayat'la mücadele olabilir di mesela fakirlik yoksulluk içinde yaşayan bir kişi sonra vermiş olduğu mücadele sonucunda varlık sahibi Tanınmış birisinin hayatı..

1|0
    0|0
  • Ülkemizin yok edilen doğası ve yerel tohumları olurdu.

1|0
    0|0
  • şu an yazmakta olduğum kitabı, hayatta yaptığmış küçük detaylar üzerinden ilerleyerek yazıyorum, tabi bunları hayal ürünleri ile birleştirince güzelleşir

1|0
    0|0
  • kurgulamaz kendı tecrubelerımden egıtım ve ogrenmeyle ılgılı bır kıtap yazardım meslegım geregı sevdıgım ıcın ama baska tarz kıtaplarda yazardım

1|0
    0|0
  • dudak büzüp selfie çeken pembe askılı giymiş kızı stalk edip paramparça eden bir adamla ilgili olurdu

0|1
    1|0
    • Ben senin sorunda terbiyesizlik yapmamistm farkindaysan

• :'( hatalıydım özür dilerim :'( bilimkurgu denemelerim var zaten. şu an üstüne inen insanları kendine aşık eden mistik bir gezegenle ilgili yazıyorum. Sonundada öldürüyor insanları. Tıpkı sinek yiyen bitki gibi :)))

• İnsanların lanet onyargilari üzerine olurdu...

1|0
    0|0
  • Öğrenilmis Çaresizlik içinde benliğim..

1|0
    0|0
  • kadıköy hatırası..

1|0
    0|0
  • Polisiye gerilim...

0|0
    0|0
  • acının ruhumdaki yara izi..

0|0
    0|0
  • Post-Apokaliptik bir dünya ve korku :D Metro 2033 gibi

1|0
    0|0
  • Yazsaydınız değil yazdım daha doğrusu yazmaya çalıştım. Konusuda, babasını kaymetmiş bir çocuğun hayatla olan mücadelesini anlatmaya çalıştım.

0|0
    0|0
  • Cinayet.

0|0
    0|0
  • Bir kadinin ask acisi

0|0
    0|0
  • Kurgulayıp yazardım içinde bol aksiyon, dram, bilim kurgu 😅 hatta cinsellik ortaya karışık yapardım :) kitapçılar hangi rafa koyacağını şaşırsın. Piçlik değil mi? Madem yazar benim 😂

0|0
    0|0
  • Yaşadığım bir şey olabilir

0|0
    0|0
  • hayal gücümden beslenirim

0|0
    0|0
  • The Witcher 3

0|1
    0|0
  • Büyük ihtimalle korku gerilim türünde olurdu.

0|0
    0|0
  • yazarken beynim yanardı ama insanların boyutlar arası geçişini anlatan bir bilim kurgu kitabı olabilirdi

0|0
    0|0
  • Ismi patiklipenguen konusu 7 sene suren ask hikayem

0|0
    0|0
  • Kadinlar olurdu

0|0
    0|0
  • Konusu aşk olurdu ve sevdiğim kızla ilgili hayallerimi yazardım.

0|0
    0|0
  • Tarih üzerine yazmak isterdim. Yavuz sultan selim han'ın hayatı

0|0
    0|0
  • Hayallerim

0|0
    0|0
  • fincan kulpu

0|0
    0|0
  • Cosmos.

0|0
    0|0
  • toplumsal felaketler...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 14

• Beşiktaş

1|0
    0|0
  • Aşk..

1|0
    0|0
  • Sonunda iyi adam kaybederdi

0|0
    0|0
  • Yaşanılanları

0|0
    0|0
  • Kafamda kurgulayıp yazıyorum

0|0
    0|0
  • felsefik şeyler ya da din

0|0
    0|0
  • Kafamda kurguladığım zaman 1-2 dakikada roman çıkartabiliyorum. Ama onu uzun uzun yazmak sıkıcı geliyor. O yüzden kitap yazsaydım kendi yaşadıklarımı belki biraz değiştirerek yazardım.

0|0
    0|0
  • bilim kurgu

0|0
    0|0
  • absürd bir şeyler olurdu yani ben tasarlardım konuyu

0|0
    0|0
  • Her iki şekilde de yazmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Sağlıkcinin drami