Kitap mı? Film/Dizi mi?

Kitap okumayı mı seversiniz yoksa kitabın film/dizi olmuş halini izlemeyi mi? Ben kitap okurken sıkılıyorum birakiyorum okumayi film/dizi izlemeyi de cok severim bu yuzden film/dizi tercih ederim

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• kitap boyut olarak daha geniş. asla bir kitaptaki tüm ayrıntıyı film yansıtamaz. ayrıca insan okurken kafasında çeker filmi. ve kendi zevkine göre olunca daha güzel olur. ondan sevdiğim romanların filmini izlemem.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Eğer iki hali de mevcutsa önce kitabını okur sonra filmini izlerim genelde. Bir tek Açlık Oyunları'nda öyle olmadı.

0|1
    0|0
  • Eğer onun ilk olarak kitabını görmüşsem filmini izlemem, izlemek istemem nedense. Onun dışında kitap okumayı da, film izlemeyi de çok severdim ama artık öyle uzun süre bir şeye odaklanamıyorum, sıkılıyorum.

0|1
    0|0
    • neden sonradan öyle oldun ki?

• Kurtuluş belki 5-6 yıl sonra olabilir. O da kesin olmayan bir şey

• hm allah yardımcın olsun o zaman dertleşmek falan için birilerine ihtiyacın olursa dinleyebilirim yardımcı olabileceğim bir konuysa yardımcı da olurum..

• Kitap okuyamayı tercih ederim senin kahramanları senin dünyan her şey sana ait

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Görsellik daha önemli

0|1
    0|0
  • Kitabı tercih ederim kitap daha akıcı daha güzel geliyor ama tabi bu yazara ve yönetmene göre değişir

0|1
    0|0
  • Aynen bro kitap hafızası yok ama film dizi hafızası bombaa :D

0|1
    0|0
  • hepsi güzel ya. hepsini yapmak lazım.

0|1
    0|0
Yükleniyor...