Sagopa Kajmer hakkında düşünceleriniz neler?

Sagopa Kajmer hakkında düşüncelerinizi alayım :)

Soru detayların çok uzun ya da çok kısa!

0|0
5|20

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• link sözleri +18'dir .. küfürden rahatsız olursan hiç tıklama linke .. ben uyarımı yaptım ..

0|1
    1|0
    • Bende birşey sandım tıkladım normmuş :)

• basit bir soruyu bile gizli kullanıcı olarak soran insan :) e sormuşsun ya? ne dediğinin bile farkında değil misin yoksa? bir de insanlar cevap veremesin, kendim çalıp kendim söyleyeyim diye kişileri engellemeler falan artık çok ezikçe değil mi? :)

• şimdi yine bir şeyler yazıp beni de engelleyeceksin ama sorun değil .. altta yazdığımı tekrar tekrar oku sana yeterli :)

• albümlerini korsan indirenlere hakkını helal etmez.

ama kendisi başkalarının şarkılarını coverlar. nasıl iş

0|0
    0|0
  • manevi yönden büyümenin olgunlaşmanın evrelerini en iyi şekilde gözlemleyeceğin insanlardan biridir. severim kendini.

kendini bileyen kitlenin %95 inin maksimum 25 yaşında olduğunu kendi de söylüyor.

ama bi Baytar veya Ateşten Gömlek ya da KİTS albümü yaş sınırı gözetmiyor bence

yalnız bu Abluka Alarm'la özellikle de Savaş Tancuay'la derdi neydi niye ayrı düştüler ben o davayı bi anlamadım. bunların hepsi iyi adamlar.

ha unutmadan bi de; bi erkeğe sürme bu kadar mı yakışır ya :)

0|0
    0|0
  • 13-15 arası sabah akşam dinlerdim :))

Çocukluğum onu dinlemekle geçti şimdi takip etmiyorum ama aşırı dinci tavırlarını saymazsak adam harbi yazıyor.

Bu şarkısını severim şu sıralar link

0|1
    0|0
    • fena değilmiş bak bu şarkısı .. ama nedense sesini ve tarzını sevemedim ..

• adamın dibi dibi kaf kef sagopa ft kolera . hit slow hip hap süper :)

0|0
    0|0
  • Şarkılarında dini anlattığı için gerici olarak görülüp , modern yaşamı kirlettiğini düşünülüp bu nedenle eski sagoyu özledik diye dile getirilen söylemlerin ardından dinlemek istenmeyen şarkıcı.

0|0
    0|0
  • kuvvet mirada olduğu dönemler daha çok hoşuma gidiyordu keşke eskisi gibi cezayla düet yapabilse gerçek bir müzisyen sonradan aşırı dinine bağlandı eski halinden 180derece döndü olsun bizi müziği ilgilendirir bize öğrettiki rap müzik kufur olmadanda yapılıyormuş

0|0
    0|0
  • Merhametine Dön . Yakın ve uzak ve sürahi bu aralar çok dinlediklerim.

Ama unatamadıklarım Rak Benadam, Analiz, Kırık çocuk ve Diğer Hardcore Yıllarının Eserleri :)

Ayrıca Mükemmel bir insan .

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin sagopayı

0|0
    1|1
  • sago hayat demektir can demektir =))

0|0
    0|0
  • Sagopa kajmer, HASTASIYIZ DEDEeeeeee

0|0
    0|0
  • 7-8 yıl önceki haliyle çok çelişen bir kişilik

0|0
    0|0
  • Süper insan süper ses ..

0|0
    0|0
  • orta çok sade ..ama severim..

0|0
    0|0
  • kafa karışıklığın geçsin diye yazdım

0|0
    0|0
  • cezayla birlikte on numaralara ;)

0|0
    0|0
  • ilköğretim yıllarımda dinlerdim.ama sadece dinlerdim :Dsonra sarmamaya başladı :D

0|0
    0|0
  • adını biliyorum sadece

0|0
    0|0
  • Kolerayla düet yapmştı

0|0
    0|0
  • süper bi yetenek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• parçalarının sözleri çok güzel İstisnalar kaideyi bozmaz ve Bir kulaç daha atsam karadayım en sevdiğim paçaları çoğu parçasını da ezbere bilirim ve söylerim de :) Kişiliğini de severim

0|0
    0|0
  • Şu dindar hali daha çok sevdiriyor kendini. Merhametine Dön son zamanlardaki favorim. Liseden beridir dinlerim dönem dönem.

0|0
    0|0
  • Paylaşmayı severdi.

0|1
    0|0
  • 6 yıldır kulaklığımdan inmedi sesi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...