Türkiye’de yükselmenin en kolay yolu nedir?

Türkiye’ de yükselmenin en kolay yolu nedir ?...:)

Güncellemeler:
kimse bu sorunun cvbını bulamadı daha:)
cevap asanör ama daha net cevaplar aldım tskler herkese +1

0|0
19|26

En İyi Erkek Görüşü

• Hak yiyeceksin-birilerin sırtına basacaksın-yalakalık önemli-kendinde aslen bir bok yokken varmış gibi pazarlamasını güçlü yapacaksın.. Bu tarz i*nemsi harketler ile kısa sürede her alanda max. başarıya ulaşırsın..

3|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 25

• Merhum sakıp sabancı şöyle der.! "Çalışacaksın,Çalışacaksın,Çalışacaksın" Birinci şart çalışmak.İkinci şart çevredeki insanların yada arkadaşların yada aşle büyüklerinini fikirlerinide alacaksın ve uygulanabilir olanı uygulayacaksın.Çoğunluk eğer düşündüğünün tersi ise yani hayır olmaz-yapamazsın-edemezsin-başaramazsın-kim senmi yapacaksın hayatta inanmam-sende o kabiliyet yokki- gibi kıskançvari yada olumsuz cevaplarla dolu ise onların etki ve tesirinde kalmayıp azminden dönmeyeceksin.Asla pes etmeyeceksin. Rüşvet-faiz-kul hakkı-yemeyecek kimsenin ahını almayacaksın.Mideni ateşle doldurmadan ve ahiret hayatını yakmadan yavaş yavaş ve adım adım ilerleyeceksin.Bu zamanda marka ve internet sitesi sahibi mutlaka olacaksın.Günü geldiğinde mutlaka bir ederi olacak ve satma fırsatı yakalayacaksın.Acele etmeyeceksin.Sabırsız olmayacaksın.İsyan etmeyeceksin.Ümitlerini kaybetmeyeceksin. Her sözü üzerine almayacaksın ve her sözün tesiri altında kalmayacaksın.Uyan değil uyduran olmalısın yoksa liderlik vasfın olmaz seni kukla yerine koyarlar.Her söyleneni yapan yönetici olamaz yanlızca yönetilen olur.Birde hangi sektörde yada hangi yükselmeden bahsettiğinde önemli.Maddi yükselişmi yoksa manevi yükselişmi yaşamak istiyorsun.?

0|1
    0|1
  • ilk önce taraf olcaksın arkadaş yandaş olacaksın yardakcı olacaksın canak tutacaksın taraf oldugun toplulugun yaptıklarıı görmezden geleceksin hele bu devirde dindar olacaksın badem bıyık bırakıp sohbete gideceksin bir ikide ümre yapıp kurban kestin mi tamamdır oldun sen

0|1
    0|0
  • Yağlayıp yıkamak ağam paşam sensin demek.

0|1
    0|1
  • cevap yalakalık inanmayan baksın :) link

0|1
    0|0
  • siyaset çi ol

0|1
    0|1
  • siyaseti kullanman lazım.

0|1
    0|0
  • Din siyaseti, Yeşil sermaye, din sömürüsü :D

Cemaat yandaşlığı, yalakalığı.

bu tip şeyler

0|1
    0|0
  • Yalakalıkta master yapacan, sonra da mevcut sisteme kendini entegre ettin mi tamamdır...

0|1
    0|0
  • güncelleme olduguna göre, cevap patronun altına yatmak mı :))

0|1
    0|0
  • Yalakalık yapacaksın.

0|1
    0|0
  • bi enayi bulup sırtına binmek

0|2
    0|0
  • Badem bıyık <3

0|2
    0|1
  • Yalakalıktır

0|1
    0|1
  • İktidar Kimse Onun Yanlısı Olacaksın Her Dönem...

0|1
    0|0
  • zengin doğup direkt en yukardan başlamak :DD

0|1
    0|0
  • Torpil

.

0|1
    0|0
  • amcan dayın varsa birazda üçkağıtcıysan

0|1
    0|0
  • Yalaka Olacaksın.

0|1
    0|0
  • bazı insanlar biyerlere gelebilmek icin ya para harcar yada dostlarını arkadaşlarını

0|1
    0|1
    • oglum beni harcarsan varya seni yerim len :)yarın kahvaltıya gel senle nesso kessin ama bekliyorum ...

• ya dayın olacak yada babadan doğma zengin olacan

0|1
    0|1
  • mevcut konjonktürde şu

link

0|1
    0|0
  • Asonsöre Binmek

0|0
    0|0
  • uçağa binmek dağa çıkmak.

0|0