Arkadaşlar Çizimlerimi Paylaşmak İstiyorum Ama?

Arkadaşlar buraya bir kaç çizim yapıp atmak istiyorum ama şöyle biraz inceledim de çok kırıcı olanlar var, ben karakalem çalışıyorum ve çok da yetenekli sayılmam. Ne yapsam bilemedim :(

0|0
413

En İyi Erkek Görüşü

• bu tarz bir merakın varsa eleştiriye sonuna kadar açık olmalısın. çünkü böyle işlerle uğraşanlar yadırganır genellikle dalga geçilir. yaptıklarını insanlara ulaştırmaktan da çekinmemelisin ama beğenenler olmayabilir kırıcı da davranabilirler ama arada 1 kişi bile beğense güzel bir yorum yapsa tüm kötü eleştirileri unutursun mutlu olursun:) takılma insanların kötü davranışlarına dalga geçercesine yaptıklarına. yapılan kötülükler seni bildiğin şeyi yapmaktan vazgeçirmesin önemli olan senin ne düşündüğün başkalarının ne düşündüğü değil :)

0|0
    0|0
    • Woooww <3 Harika bir yorumduu :) Teşekkür ederimmmm :) Eig atıcam şimdi

• rica ederim :) e hadi çizimlerini at bakalım merak ettim :D çok ilgim var benim bu tarz şeylere kendim yapamıyorum ama çizimlere bakmak çok hoşuma gidiyor :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Kendine güvenmeyi dene biraz.

0|0
    0|0
  • eleştirile eleşirile gelistirirsin kendini hatani gorur verirsin yoksa herlez heybeden guzel dese ooooo :)

0|0
    0|0
  • O kıranlar ancak kıskançlıktan yapıyorlar bunları.. Bence paylaşabilirsin..

0|0
    0|0
    • O zaman akşama doğru çizip atıcam.. Umarım kötü yorum gelmezz :) Sizin gibi anlayışlı insanlar zaten kötü yorum yapmaz gerçi de,

• Ben kötü yorum yapmam sonuçta amatör olduğunu söylüyorsun. Öyle öyle elin gelişecek..

• Ekledigomde bana haner ver incelemek isterim

0|0
    0|0
  • görsekte yorum yapsak cane.

0|0
    0|0
  • DevianArt isimli siteye koyabilirsin daha nazik bir ortamı var ama ingiliççe.

0|0
    0|0
  • Gir benim cizimlere bak ben umursamiyorum

0|0
    0|0
  • Kara kalem zor bir teknik ama kendine güven sonsuza kadar olumsuz eleştiriden kaçamazsın

0|0
    0|0
    • Ne yazıkki doğru :( Teşekkür ederim deneyeceğim çizip akşama kadar atmayı düşünüyorum buradaki yorumlara göre

• çok kötü olsalar ve biz bunu söylersek çizmeyi bırakır mısın?

0|0
    0|0
  • Ağzı olan konuşur. Tecrübesiz olan kişilerin yorumlarını dikkate alma.
    #ANormal

0|0
    0|0
  • Amcuğu buldun kılsızı kaldı *

0|0
    0|1
  • paylas knk o zamn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...