Şarkıcı Önerisi Olan Var Mı?

Çok Fazla Ama Çok Fazla Sagoap Kajmer Dinliyorum. Artık Tüm Şarkıları Biliyorum Sıkılmadım Ama Başka Şarkıları Dinlemem Lazım. Türkçe Pop'dan Nefret Ederim, Türkçe Rap Önerirseniz Sevinirim (ceza, sansar s, fuat Gibi Mendeburlar Dışında)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Norm Ender-Norm Erman-Contra-Allame-Joker-Defkhan-Karaçalı-Saian-Hidra-Grogi-Anıl Piyancı-Ais Ezhel-Red-Medusa-Ayben-Sehabe-Devian-Dilkeş-Diyar Pala-Beta-Sokrat St-Jagged-No.1-Taki-Leşker Asakir-Stabil-Lider-Stallker-Zeo Jaweed-Emrah Karakuyu-Sancak-İtaat-Fate Fat-Pit10-Necip Mahfuz-İndigo-Elleran Elvis-Şehinşah-Gazapizm-Hasip Aksu-Tankurt Manas- Etika-Massaka-Hayki- Da Poet- Yeis Sensura-Kolera-Kaptan-Taladro-Azap HG- Canfeza

0|0
    0|0
    • Keşke Araya Ayben Girmeseydi. Güzel Paylaşım Sağ Ol.

• Ayben'in Sagopa'ya Yaptığı Saygısızlıklar Yüzünden Aybenden Nefret Ediyorum. Yoksa Hiç Dinlediğim Yok

• Ağır bir Rap dinleyicisine dedin bunu kardeşim ama mevzu derin hiç girme oralar ayben kolera ceza sago derin mevzuları var boşver rapini dinleyip kenara çekilmek en iyisi tarafsız Rap dinleyicisi ol her zaman en iyisi

Kızlar Ne Diyor 1

• Kaptan dinle çok iyi.
    Ve şimdi vefat etti huzur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...