Sürükleyici Psikolojik ya da Polisiye Kitap Önerileri?

Evet arkadaşlar. Malum yaz tatili geldi, ramazanda da öyle çok şey yapamıyorsunuz. böyle okumalık, güzel, sürükleyici ve insana bir şey katan; önerebileceğiniz romanları öğrenelim

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Her ne kadar edebi kitapları okumaya ağırlık vermek istesem de psikoloji ile dolup taşan kitaplara olan ilgimi bastıramıyorum. Bu konuda Fransız yazar olan Jean-Cristophe Grangé üzerine kimseyi tannımıyorum. Son iki kitabını okuma fırsatı bulamadım. Fakat kitaplarındaki bilgiler o kadar yoğun ki bir şey katmıyor diyen haksızlık etmiş olur. Benim şahsi düşüncem en iyi kitabı ve kurgusu Sisle Gelen Yolcu. 6 ay önce okumuş olmama rağmen hala etkisinden çıkamadım. Siyah Kan kitabını da çok severim.

Onun dışında tıbbi bir şeyler de öğrensem fena olmaz diyorsan Tess Gerritsen öneririm. Kendisi tıp eğitimi görmüştü yanılmıyorsam. Cerrah serisi ve İkiz Bedenler'i öneririm.

Bunlar dışında Jeff Abbott sönük kalıyor ama hepsini okudum denemek isterim dersen Panik kitabını öneririm.

Adam Fawer - Empati okummuşsundur diye tahmin ediyorum. Sisle Gelen Yolcu'dan sonra 2. kez okumaya niyetlendiğim bir kitap.

Umarım faydalı olmuştur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sinestezya-jeffrey moore

0|0
    0|0
  • HALÜSİNASYON - Alein Kentigerna ETKİLEYİCİ kesinlikle tavsiye ederim
    ahlaksız ve hipnoz BRİAN FREEMAN tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Bir cinayetin psikanalizi. Şiddetle tavsiye edilir.

0|0
    0|0
  • Dan Brown kitaplari okuyabilirsin

0|0
    0|0
  • Peter pan ölmeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ahmet Ümit bu işte bir numaradır beyoğlu rapsodisi İstanbul hatırası okursan çok seveceğine eminim

0|0
    0|0
  • Zar adam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...