Wattpad'deki Yabancı hikayesini okuyan var mı?

Normalde internetten pek bir şey okumam ergen işi gelir ama arkadaşımın ısrarı üzerine başladım baya da sardı.109 milyon kere okunmuş şu ana kadar şaka gibi resmen. Evet asıl soruya geliyorum okuyan var mı?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• 109 milyon kez okunma sayısı değil tıklanma sayısı yani kızın profiline girip hikayeye bakanlar sürekli öznur yb yazanlar falan onlar bya bir arttırıyor zaten türkiye o kadar değil zaten onu sürekli seven bir kitle var ve onlar 7-24 okuyor bölüm gelmediği için işsizler o yüzden okunma sayısı yüksek gözüküyor ama hikayeye gelince gerçekten de güzel.

0|0
    0|0
    • Okunma sayısından kastım o, okuyan kişi sayısından bahsetmiyorum :D Hikayeden ziyade anlatımını beğeniyorum üstelik yazanda 17-18 yaşında bir kız sanırıım.

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 6

• Yabanci benden sorulur tam dort kez bastan okudum en basindan beri takip ediyorum basit bir watty hikayesi degil kitap olmayi hak ediyor yazar istese direkt basilacak zaten

0|0
    0|0
    • Aynen neden yazmıyor peki biliyor musun?

• Ayrıca Özge atlının kayıp sayfaları tavsiye ederim o da öznurun arkadaşı zaten hem tamamlanmış bir hikaye harika!

• Umarım yazar. Bakacağım dediğin hikayeye teşekkürler

• Beni sarmadı, okumayı bıraktm..

0|0
    0|0
  • Okudum ve açıkcası yarısında bıraktım. Zaten kız şu sıralar okurlarını çıldırtmak üzere. Ne bileyim Nehir Erdem'in hikayelerini falan tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Onunkilere hiç bakmadım, bakabilirim bu aralar.

• Arkadaşım okuyodu çok seveni var onun ya

0|0
    0|0
  • Okudum.

0|0
    0|0
  • Evet ben okudum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...