Gençler bana bir akıl verin mimarlık mı makine mühendisliği mi?

Kendim makine mühendisiyim ve özel bir şirkette kariyerimin ortasındayım herşey iyi giderken eniştemin kardeşi çıkıpta bana iç mimarlık teklif ediyor. Benim hayalimdeki meslek mimarlıktı zaten bu şekilde o konuda da tecrübe edinmiş olacağım ama bilmiyorum kararsızım o kariyeri kaybetmek istemiyorum ama mimarda olmak istiyorum iş saatlerimin dışında yanında olacağım ama ya daha fazlası gerekirse :S

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• İç mimarlık yetenek işidir. Sende sorunlara farklı ve yaratıcı çözümler getirme yeteneği varsa yap derim. İşin içinde zarafet ve sanat da var.

0|1
    0|0
    • kendim ayrıca ressamım abi iki işi birlikte yürütmeye çalışırım baktım ki iç mimarlık oluyor mühendisliği de bırakabilirim

• Bak bu olur. Bakarsın işi yapıyorsun, o zaman diğer işi bırakabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kazancına bak, sonunu göremediğin işe girme.

0|1
    0|0
    • haklısın ama mimarlık daha fazla getirisi olabilir sonuçta sanat

• Peyzaj mimarlığı yaptım evet güzel ama fazla zaman harcanmamalı çünkü uyduruktan insanlar uyduruktan şirketler açıp zamanını çalıyorlar. O yüzden yap ama hobi olarak. Ve ücrete mukabil çalış. Çocuk değiliz artık. Tasarım yapacaksan evde de yaparsın.

• haklısın dostum bu da çok mantıklı zaten evden ve oranın ofisinde ctesi pazar akşamları anca işi yürütürüm

• İç mimar

0|0
    0|0
Yükleniyor...