Evde izleyebileceğim yabancı dizi önerileriniz var mı?

Sınava hazırlanıyorum ve ara ara canım sıkılıyor sizlerin de önerebileceği güzel yabancı dizi veya diziler var mı? Dizinin yanında türünü de yazarsanız sevinirim,şimdiden teşekkürler

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• death note (ölüm defteri) ölüm defterine kimin ismini yazarsa ölüceği saati ölüş şekline kadar yazan bir çocukla bu ölümleri durdurmaya çalışan bir dedektif arasında geçiyor bu bir anime ama öyle çizgi film tarzında değil kurgusuyla müzikleriyle tam bir dizi tadında çok kişiye önerdim her önerdiklerimde bağımlısı oldu :D link bide bu verdiğim siteden tüm yabancı dizileri türkçe alt yazı izleyebiliyorsun ordan sende seçip bişiler bulabilirsin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• The Vampire Diares

Merlin

0|1
    0|0
  • How I Met Your Mother

The Big Bang Theory

komedi.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Spartacus izlemelisin. Tam erkeklere göre bir dizi...

0|1
    0|0
  • bence dizi izliceğine kitap oku yada film izle

0|1
    0|0
    • film de izliyorum ama dizi tercih ediyorum

• günün büyük bir kısmı evde geçince bir şeylere bağlanma ihtiyacı duyuyorum haklısın dizi iyi gelmez ama böyle de çok sıkıcı

• kitap en mantıklısı :)

• ben the mentalist izliyorum guzelde bi dizi

0|1
    0|0
  • How I Met Your Mother. (Komedi)

0|1
    0|0
  • the walkıng dead game of thornes spartacus

0|1
    0|0
  • Arrow - aksiyon,macera,suç,dram.. the walking dead - dram,korku, gerilim.., revolution - bilimkurgu., 2 broke girls - komedi, dexter - dram,gizem,suç, HIMYM - komedi, the big bang theory - komedi..

Dizi-mag < çok iyi bi site tavsiye ederim severek izliyoruz..

0|0
    0|0
    • :) senin önerin hangisi?

• Revolution u merak ettim şimdi,konusu çok ilginç geldi ona bakayım pek sevmezsem arrow a dönerim :) izledin mi peki?

• evet revolution sezon finalini yaptım 2013te yeni sezon gelicek, bekliyoruz işte:) Arrowunda 2 bölüm kaldı:)

• akıl kitabı diye bir film var hoş ama tv de değl

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• supernatural-fantastik

the walking dead-fantastik

teen wolf- fantastik

the tudors-tarih

0|1
    0|0
    • teşekkürler

• the tudors hakkında bilgim yok sadece saydıklarından diğerlerini izlemedim ama bakcam tek tek.sen hangisini önerirsin?

• the tudors güzel izle ama ilk önericeğim supernatural bunu kesinlikle izle the tudors sana kalmış bişey ama iyidir Blue Mountain State diziside gzl

• 0|1
    0|0
  • Oz

0|1
    0|0
  • Fringe - Bilim kurgu

0|1
    0|0
  • Hocam şunları kesinlikle izlemelisin.

1.Lost(macera-drama-fantastik)

2.Prison break(suç-drama)

3.Game of thrones(fantastik-savaş

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim.hangisi önerirsiniz ?

• güzel fikir deniyorum hemen çok teşekkürler :)

• Önemli değil emin ol en az ikisinin bağımlısı olacaksın.Yazın 1 günde 14 bölüm izlediğimi hatırlıyorum lost'tan :))

Yükleniyor...