Başkalarını incitmekten çekinir misin? Fütursuz musun?

Karıncayı bile incitmem deme. 'BİLE’den incinir karınca. Söz söylemek irfan gerektirir. Karınca kararınca...başkalarını incitmekten çekinirmisin..sözlerinde...yoksa fütursuzmusun...?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• vallahi isteyerek incittiklerim olmadı yaa bunun yüzünden ben inciniyorum hep bundan bıktım ama böyle:)) ama istemeyerek incittiklerim oldu tabi bunu yaptıktan sonra da o pişmanlık yok mu peşimi bırakmıyor:))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• çekinirim ama hakediyorsa çekinmem

1|2
    0|0
  • çok dikkat ederim, eğer incittiysem hemen gönlünü almaya çalışırım,içim içimi yer çünkü. belki de bu yüzden bu kadar hassas olup bu kadar yıpranmam.

0|1
    0|0
  • Elimden geldigin e kimseyi kirmamaya dikkat ederim ve kirilmakta istemem.. ama ciddi konularda ve deger verdigim birini akillanmasi icin kirmam gerekiorsa kifmaktan cekinmem...

0|1
    0|0
  • İnsanlar doğruları duydukları zaman kırılırlar. Onlar için de yalan söyleyemem.

0|2
    0|0
  • çekinirim ama karşı taraf beni kırmaktan çekinmiyorsa bende çekinmem

0|1
    0|0
  • karsimdaki beni sinirlendirince cok kötü kalbini kirarim hic düsünmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• incitilmesi gerekeni incitirim .. onun haricinde çok dikkatliyimdir ..

0|1
    0|0
  • Kimseyi kırmamak için elimden geleni yaparım

ama kırılması gereken biriyse acımadan ince ince vururum lafımla döverim :D

0|1
    0|0
  • Herkes için ince düşünmem maalesef. Gerçekten kırmaktan korktuğum insanlardan var ama bir o kadarda laf sokmaktan zevk aldığım insanlar vardır

0|0
    0|0
  • sevdiklerimi hiç bir zaman incitmemişimdir ama sevmedikklerime her zaman ızdırap olmuşumdur

0|1
    0|0
  • incitemem kıyamam insanevlatlarına.

0|1
    0|0
  • bazen dikkatli bazen fütursuz..

0|1
    0|0
  • çekinirim evet. ama incitmemişimdir diye birşey diyemem ama çokyönlü düşünürüm yapacaklarımın sonuçlarını. keşke o kadar düşünmesem dediğim olur hatta

0|0
    0|0
Yükleniyor...