Kuzey mi Güney mi sizce? (Kanal D)

Samimi cevaplar bekliyorum. Kuzey Güney dizisinde Kuzey mi Güney mi? ve sebepleriyle. neden ve sonu...

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Kuzey...Güney"e göre sevdigine daha cok sahip cıkan veGÜVENİLİR bir erkek...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kıvanç tabıı kı... Burada ki tercih sadce Kıvanç olması..

Güney zaten biraz kaypak.. Sinsi o.. Ayrıca o Cemre yi hiç beğenmedim..

0|0
    0|0
  • kuzey:))

0|1
    0|0
  • tabikide kuzey yani.. en azından o cemreyi sevmiş ve onu aldatmaz.güney de diğer sarışın kıza sürekli yüz veriyo cemre o kızdan hoşlanmadığını söyleyince de ona kızıyor.güney de bi salak.kuzey böyle bişey yapmaz bnce.ama cemre de çok tipsiz yaaa

0|0
    0|0
    • birincisi Kuzey daha ilk bölümde aldattı cemreyi. başka hatunla yattı ya. izlemedin sen galiba. ayrıca cemre çok tatlı bir hatunnn. ben beğeniyorum

• izledim de sonuçta cemreyle çıkmıyolardı.en azından güneyn yaptığı gibi bişy yapmaz bnce kuzey.ayrıca güney çok tırsak.suçu kardeşi üstlendi ve onun gıkı bile çkmadı.

• isimlerini bilmiyorumda kıvancın oynadıgı çocuk olsun, digeri katilmiş

0|0
    0|0
  • Kuzey tabiki.. kivanc bu yaa :D

nasil bi soru yani :P adamin durusu bile acaip yaaa *__*

0|0
    0|0
  • kuzeyle güneyin arasına giren kızın adı ekvator olmalıydı :D :D

0|0
    0|0
  • kuzey tabiki

0|1
    0|0
    • Bence güney uyanık geçinen sinsi tiplerden ... Hırslı ve kendini ön plana çıkartmayı göz doldurmayı seviyor. Kuzey yüreği temiz birisi ama ailesi ve çevresi küçüklüğünden beri onu ikinci plana attığı için oda kavga ederek dikkat çekmeye çalışıyor. Kendine değer vermiyor

• ya kıvanç güney olsa .. yine kuzemi derdin..

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...